Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno internetové vztahy

jak je možné že lidé většinou více něco cítí k těm z internetu než těm z reálného života ? teď jsem se bavil se známou co odkopla muže co pro ní dělal všechno.. když jsem se zeptal proč, tak mi odepsala že jí pomohl, ale jak ? to nevím. Taky mi řekla že ji ten muž zná víc než on...

ženy jsou komplikované

Asi on odkopnutý. Nuly a jedničky z netu jsou dokonalejší, než živý člověk. Je to podobné jako s nafukovací paní, ta si taky nestěžuje, že ji bolí hlava a její největší nectnost spočívá v tom, že uchází. Provoz je taky levnější, místo kytek a šperků ji stačí koupit záplatu.

.. myslel že jsem udělal chybu
teď jsem se bavil se známou .....tak mi odepsala ...

Tak to taky nějak moc nechápu.Napiš to celé znova česky celou větou.
A nebylo by lepší se jí zeptat osobně než písemně?To se toho moc nedozvíš a zároveň jsi taky jedním z nich(těch z internetu ).
Jenže dneska je to asi normální,dvojice jde třeba do hospody na pivo nebo víno,tam si sednou zády k sobě,aby se nerušili a každý si hraje se svým mobilem.Možná si i píšou spolu.:-)

buď roztříštěností nebo roztřesenosti TVOJÍ mysle, nebo nepřekročitelnou česko-slovenskou jazykovou bariérou :))
vždyť v dotazu snad nefiguruje zas tolik lidí, aby se od sebe nedali poznat:

pisatel dotazu
jedna žena
nějakej její chlap z reálnýho života
nějakej její chlap z internetu

teď jsem se bavil (já, přezdívka klíč) se známou (budem jí říkat Božena) co odkopla muže (dejme tomu Ferdu) co pro ní dělal všechno.. když jsem se (jako já já klíč) zeptal (Boženy) proč (Božena odkopla Ferdu), tak mi odepsala (Božena klíčovi) že jí pomohl (chlap z internetu, dejme tomu Hugo), ale jak (pomohl Hugo Boženě) ? to nevím. Taky mi řekla (Božena ) že ji ten muž (Hugo)zná víc než on (Ferda)...