Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamarádka co neopětuje city

Zdravím všechny, chtěl bych se podělit o jednu prekérku co se mi doposud ještě nestala a rád bych znal váš názor, nebo spíš radu.

Mám kamáradku (bohužel) i kolegyni z práce (já 26, ona 24)do které sem se zamiloval tak, jak ještě nikdy předtím. Před ní sem měl 3 vztahy, které byly sice krásné, ale tohle je něco jiného, takhle silně sem to ještě necítil. Zkusim to trochu zestručnit...

Ze začátku když k nám nastoupila, tak mě vůbec nezajímala. Všechno začlo tím, když sem měl trošku slabou chvilku a neměl si ským popovídat, tak sem zkusil napsat oné ženě, zda by nešla někam posedět. Kývla, tak sme šli...a tím začalo všechno...
Od té chvíle sme si začli dost psát, od rána do večera, od večera do rána...pak začlo i to že sme se spolu začli dost vídat ve volném čase a trávíme spolu opravdu dost času (trvá to asi 4 měsíce)...ze začátku sem ji bral jako člověka, kterému můžu všechno říct a o všem si popovídat. Jenže pak se to ve mě zlomilo a já se do ní zamiloval a to pořád síli. Když sem jí to naznačil, tak řekla že má ráda ale vztah ted nechce. Tak sem to chvíli nechal být, asi týden sme si ani moc nepsali. JENŽE ! Pak začlo něco co sem vůbec nečekal. Jednou když sme si psali, tak mi napsala jaký by to asi bylo kdyby se semnou vyspala, tak sme to probírali a nakonec to skončilo tak, že sepolu už 2 měsíce spíme. Tímhle to ve mě vzplálo natolik, že sem se do ni zamiloval už hodně silně. Friends with benefits jsou fajn, ale tohle je už situace kterou nezvládám. Píšeme si, vídáme se, a spíme spolu docela dost často. Nedalo mi to a jednou sem ji to řekl co k ní cítím. Ona mi na to řekla, že mě má moc moc ráda, že by pro mě dokázala udělat cokoliv, ale není zamilovaná. Dokonce i řekla, že by nechtěla nikoho jiného kdo by se k ní choval takhle hezky, ale zamilovaná není a sama to nechápe. Po této konverzaci bylo zase chvíli ticho jakoby ani nestála o to abych ji psal. No a za 3 dny sme se spolu zase vyspali, ale napsala mi, že už ty výhody dlouho nevydrží a asi to ukončí, že nechce jenom sex. Mě nejde jenom o ten sex (i když s ní je nejlepší co sem kdy měl), ale já chci hlavně JI ! Já nevím co mám dělat, protože já na ní myslím ve dne v noci, chtěl bych s ní být a postarat se o ní. Jenže když city neopětuje je to pro mě drtivá situace. Nedokážu na ni zapomenout když spolu děláme i v práci, to prostě nejde. Tudíž bych se chtěl zeptat, zda bych měl ještě šanci v ní otočit touhu po tom aby začla přemýšlet o mě jinak než o kamarádovi ?

PS: Někdy měla chvilky že se ke mě moc jako ke kamárodovi nechovala. Například, že když sme byly spolu někde sami tak sme se i líbali a vodili za ruce. Kdyby tam byl jen ten sex, ale tohle chování mě občas zmátlo proto sem jí řekl co k ní cítím. Navíc i stím sexem mi řekla, že je to semnou strašně krásný ale ted to chce ukončit...??? Já prostě nedokážu uvěřit, že i po polibkách mimo sex, ke mě alespon trochu něco necítí, nebo se bojí že bych ji ve vztahu zklamal ? Dal bych cokoliv za to abych s ní byl...myslím to s ní opravdu hodně vážně, šlo by to ještě nějak ?

Díky všem co dočetli až sem a za každou radu budu velice vděčný.

loading...
Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Buď se rozhoupe, nebo máš smůlu. Víc s tím neuděláš. nový
icepower32 26.09.2016 21:32
icepower32
No prostě jste "kamarádi s výhodami".Tobě to asi stačit nebude,ale taky dobrý.Hodně lidem by to vyho… nový
Nuty 27.09.2016 07:29
Nuty
Ja si to pokazit nechci ale ona z ničeho nic řekla že to nebude dlouho trvat a utne to. Přitom říkal… nový
Buwol 27.09.2016 09:50
Buwol
V ženských se nikdo nevyzná.Ony samy neví,co chtějí,ale nedají pokoj,dokud to nedostanou.Takže musíš… nový
Karel04 27.09.2016 10:40
Karel04
No tak dneska to bylo hodně zvláštní. Psali sme si a napsala mi že je blbá že šla do výhod že přesně… nový
Buwol 27.09.2016 18:50
Buwol
No nesmíš za ní moc běhat,ať je tak trošku "opuštěná a odstrčená",prostě dělej,že na ní nemáš furt č… nový
Karel04 28.09.2016 22:15
Karel04
Díky moc za rady :) mě prostě někdy přijde její chování divný...kdyby šlo jenom o ten sex, ale tam u… nový
Buwol 29.09.2016 12:50
Buwol
Jinými slovy máš hezký fungující vztah ve kterém se navzájem neomezujete = nelezete si na nervy, tak… nový
Araneus84 29.09.2016 13:16
Araneus84
Samozřejmě nechci nic mít nejlépe notářsky ověřený, ale někdy to její chování je divný. Někdy je nám… nový
Buwol 02.10.2016 18:44
Buwol
Občas dá, občas nedá, to je normální. Nenormální je, že máš potřebu se v tom pitvat. nový
karel 02.10.2016 18:54
karel
Pitvat ? Tak mě to jedno není...máš ty vůbec city ? nový
Buwol 02.10.2016 20:32
Buwol
To nemá s city nic společného. Když chceš ženskou, která k tobě bude neustále milá a pořád bude říka… nový
karel 02.10.2016 20:45
karel
No ona jaksi univerzální příručka a rada na sbalení a udržení ženské fakt neexistuje. S tímhle Ti ni… nový
Karel04 02.10.2016 21:57
Karel04
v ženské hlavě a způsobu myšlení se nikdo nevyzná Neodpustím si citaci pana profesora Plzáka blahé… nový
mif 02.10.2016 22:16
mif
No rozdíly jsou dost značné,stačí se podívat na složení mužského a ženského mozku.:-D nový
Karel04 02.10.2016 23:28
Karel04
nemusí to tak být, ale třeba se ti snaží něco (i podvědomě) naznačit. Třeba jí na tobě něco vadí, a… nový
touchwood 27.09.2016 12:30
touchwood
Nebo se jí prostě líbí to, jak to má teď. Za vším nemusí být zamaskovaná složitá myšlenka. nový
Araneus84 29.09.2016 13:23
Araneus84
]:):-D Schof někam kameru na noc a natoč jak spolu máte sex. Hoď to na web a pak se můžeme někam po… nový
Chudys 15.10.2016 20:23
Chudys
Pepyg - 12 let. nový
kazačenko 15.10.2016 20:57
kazačenko
Chudys 20let. Co je špatnýho na pornu? Jo to seš ty, jak se ted posedni dobou všude sereš a pomlouv… poslední
Chudys 15.10.2016 21:41
Chudys
Některým ženským prostě vyhovuje zájem a být milovány, aniž by se museli vázat a rozhodovat se... Ta… nový
Roker - jinde 15.10.2016 21:26
Roker - jinde

Ja si to pokazit nechci ale ona z ničeho nic řekla že to nebude dlouho trvat a utne to. Přitom říkala jak moc se jí to líbí, nechapu...někdy se ke me opravdu jako kamaradka nechovala. Občas mi pride že se spíš boji do toho semnou jit abych ji nezkamal jako ten předtím

V ženských se nikdo nevyzná.Ony samy neví,co chtějí,ale nedají pokoj,dokud to nedostanou.Takže musíš počkat,jestli Tě vyhodnotí jako toho pravého nebo bude hledat dál.Nic moc s tím asi nenaděláš,snad ji jen nějak nenápadně naznačit,že ona je pro Tebe ta pravá na celý život a jinou nehledáš a hledat nechceš.Ale ať ji nevyplašíš,že na ni nějak tlačíš.Nech tomu čas a chovej se k ní pořád hezky a stejně.Taky jí zkus chvilku nevidět ani jí nepsat,třeba přes víkend,jestli se jí začne stýskat,ozve se sama.

No tak dneska to bylo hodně zvláštní. Psali sme si a napsala mi že je blbá že šla do výhod že přesně tohle čekala. Hodně to vypadalo že si myslí že mě ztrácí i jako kamaráda. Pak přišla odpoledne do práce a je se k ní choval, tak jaksi pasivně. Ne že bych byl hnusnej to ne, ale nedával sem najevo že mě to semlelo. No a pak byla celej den taková divná (ne nasráná) ale taková jakoby žárlivá až smutná, pač sem pak už v práci byl veselej a neřešil to a trochu sem ji "ignoroval". No jenže jí to vadilo...bylo to dost vidět. Pak šla na pauzu, a mě to nedalo a šel za ní, protože mě pak už docela mrzelo že je taková skleslá. Chvíli sme povídali a pak se jí hodně nálada zlepšila a začla se i smát. Nevím co si o tom myslet...asi ji zas nebudu tak lhostenej, ale to mají holky s kamarády asi častěji než s potenciálnimi partnery.

A s tím nepsaním je problém, chtěl sem to zkusit, ale ona napíše většinou sama, nebo navrhne zda si večer nenapíšem.

No nesmíš za ní moc běhat,ať je tak trošku "opuštěná a odstrčená",prostě dělej,že na ní nemáš furt čas,ale jinak se chovej normálně jako dřív.Neměla by mít pocit,že na ní visíš a bez ní nefunguješ.S tou žárlivostí by se taky dalo něco udělat-až si spolu budete povídat a bude mít dobrou náladu,zkus se zmínit,že jsi potkal jednu dávnou známou(něco si vymysli,třeba spolužačka nebo kamarádka kdysi,ale ne bývalka!).A jaká je to teď hezká a milá fajn holka,že jste si dobře pokecali.A snad na ní poznáš,jestli jí to mrzí a trochu žárlí nebo je jí to celkem jedno.Jestli o Tebe podvědomě fakt stojí,třeba začne bojovat,aby nezaváhala a Ty jsi nesbalil jinou.
Taky se může stát,že sama navrhne,abys šel za tou druhou.To by znamenalo,že o Tebe tak moc nestojí a jen neví,jak to nějak taktně ukončit,když spolu dál budete v práci.Jestli chce být jen kamarádka,možná to řekne.Snad to nějak poznáš.Pak ji nech pár dní v klidu,ať to v ní trošku hlodá a vymyslí,co udělat.
Tak Ti držím všechny palce co mám.:-)

Díky moc za rady :) mě prostě někdy přijde její chování divný...kdyby šlo jenom o ten sex, ale tam už se jedná i o věci kolem. Objetí, pusa, ruka v ruce...prostě cítím ze to nepatří jen k tomu sexu a navíc jednou ráno mi v rozespalosti řekla že nechce abych odešel ze ji je fajn

Jinými slovy máš hezký fungující vztah ve kterém se navzájem neomezujete = nelezete si na nervy, tak je třeba se v tom dál šťourat a mít to všechno oboustranně nejlépe notářsky potvrzené, že bys chtěl mít právo ji kontrolovat a říkat co smí a nesmí, proto chceš od ní potvrzení, že spolu "chodíte" ?

A to jsem si myslel, že takhle hrabat může jen holkám.

Samozřejmě nechci nic mít nejlépe notářsky ověřený, ale někdy to její chování je divný. Někdy je nám spolu tak fajn, že si řekneme spoustu hezkejch věcí a je nám opravdu hezky. Ale pak druhej den se chová jinak, sama mi třeba pusu nedá. Když se k ní nakloním já, tak mi ji dá. Někdy sama od sebe chce pusu každejch deset minut, možná je to opravdu tím, že má fakt chuť na sex, tak se chová jinak než když ji nemá. Už se v tom ztrácím, možná by pomohlo netrávit s ní tolik času a nachvilku to "omezit" a třeba snad i počkat zda něco nenavrhne sama. Prostě někdy to vypadá, že mě má opravdu ráda a odcházím od ní opravdu nerad ale zárověn s hodně dobrou náladou když mi řekne něco hezkýho. Ale když sme spolu třeba celej víkend, tak pak víkend končí a řekne jen "kamarádsky" čau a skoro ani pusu mi nedá. Už fakt nevím co si o tom někdy myslet...

No ona jaksi univerzální příručka a rada na sbalení a udržení ženské fakt neexistuje. S tímhle Ti nikdo nepomůže,ani kdyby vás oba znal.Prostě v ženské hlavě a způsobu myšlení se nikdo nevyzná.Zvykni si,že se k Tobě pořád jen nehrne a netulí,Ty to taky nedělej a budete třeba spokojeni oba.
navodnazeny.cz tohle není sice přímo návod na ženy,ale jak vedle nich přežít.:-)Možná Ti to ale v něčem pomůže,když ten vztah bereš tak vědecky.

Některým ženským prostě vyhovuje zájem a být milovány, aniž by se museli vázat a rozhodovat se... Tam jedna rada existuje, ale málokdo je schopen ji realizovat, anžto je to hra "vabank".

Je to jednoduché, prostě to utni ty a ignoruj ji... Utnout znamená "nezlob se, nemám čas, třeba příště" a buď se zlomí, nebo je to tak jak říká, bude jí to buřt a najde si co potřebuje jinde... Čímž jsi o nic, kromě těch výhod, nepřišel, ale aspoň máš jistotu... Šance? Těžko odhadovat... Když nic jiného, vyjdeš z toho se ctí!

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru

loading...