Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Priateĺka a Facebook

Zdravim, chcel by som len pocut vas nazor,..priatelke som povedal ze nechcem aby si pridavala chalanov na FB aby lajkovala prispevky a pridavala fotky ,...vravel som ze je to podla mna zbytocne pridavat ich ked s nikym neplanuje pisat ze sa mi nepaci ked lajkuje prispevky a pridava fotky nech ju ocumuju, staci jej profilovka.

Ona mi povedala ze su to vsetko znamy tak ich chce mat v priateloch ze lajkuje iba spoluziakom a susedom a ze na tom nic nie je ked ju ocumuju a nahnevala sa kvoli tomu na mna...

Myslite ze mam pravdu alebo nie ? Chcem jej ukazat nazor ostatnych tak piste :D :)

Dá se léčit ? To bych chtěl vidět jak.Taky jsem brutálně žárlivej když přítelkyně se třeba baví s nějakým kamarádem a smějou se u toho a podobně tak začínám taky dost žárlit.Já vím že to není normální ale nevím jak se toho zbavit.

Ženská je svobodná bytost a tak nějak se rozhodla, že bude trávit kus živosta s tebou. Můžeš jí akorát říct, že se ti to nelíbí, ale to je tak všechno, ona není tvůj majetek (ani po svatbě, což si spousta magorů neuvědomuje). Stejně tak ty máš právo ji opustit, pokud ji tvůj názor nezajímá a tobě její chování přijde pro společnou cestu neakceptovatelné.

podla mna by si nemal byt ku nej taky a proste pise si s nimi ?? posielaju si fotky?? ak nie tak je to uplne v pohode a nemusis sa nicoho bat ved aj ty mas na fb kamaratky nie?? tak nerob z toho vedu je to normalna vec :)

Ja nie som chorobne ziarlivy ani nic :) len mi to proste pride zbytocne vsetko ja mam FB len aby som s nou bol v kontakte ked som v praci, a ked vidim ze si to tam pridava vsetko ked s nimi ani neplanuje pisat tak neviem nechapem tomu, fotky nedava odvazne ale tak profilova fotka tiez staci prida at dalsie je tiez zbytocne,a lajkovat to iste tak to vidim ja viem ze kazdy ma iny nazor na ten sociallife :)

V prvé řadě...žárlivej si, to je bez debat. Ty poznámky o očumování od chlapů se asi nevzali jen tak z ničeho :)

V druhé řadě...když má každý jiný názor a víš, že ona vlastně nic moc nedělá, proč ji nutíš ten svůj názor? Nejen, že přesvědčuješ, ale ty vyloženě zakazuješ.

Opět se dostáváme k tomu, co tu zaznělo. Tvá přítelkyně je svobodná bytost a vždy bude. Pokud si chce přidat více fotek, ať tak udělá. Že tobě to přijde zbytečné je naprosto jedno.

Tímto utlačováním jí akorát nakonec opravdu odeženeš a nikdo by se jí nedivil. Já bych nad tím začal opravdu přemýšlet v její pozici :) A ještě máš tu drzost s tím jít někam na poradnu v marné naději, že najdeš podporu, abys jí to mohl vmést do tváře. Gratuluju...suprově ohrožuješ celý váš vztah kvůli tomu, že někdo "dá like" :) V prvé řadě by ses měl zamyslet spíš nad tím, co tu děláš a jestli je náhoda, že jediná podpora v celém tomto vlákně je od dalšího takovýho žárlivce.

Jsi žárlivej a trošku i blbej. Ty snad nemáš žádnou kamarádku? Žádná holka nikdy neviděla tvou fotku? Přenes se prostě přes to, že se baví i s jinýma a trochu ji respektuj. Nemáš právo ji do tohoto mluvit, maximálně tak říct, že se ti to nelíbí.

Navíc, pokud tohle řešíš přes internetovou poradnu, tak máte ve vztahu problémy.

Ona žárlivost vyplývá zejména z pocitu vlastní méněcennosti.

To se pak dotyčný (často oprávněně) bojí, že se někde špatně ukákne holub (klikne se myší na virtuální like) a přítelkyně ho opustí.

Normální sebevědomý člověk takovéto blbosti neřeší. Holka s takovým nezůstává proto, že by ji dotyčný osekal výběr pokud možno na nulu, ale proto, že je ze všech nejlepší.

Já bych všechny ty facebuky zakázal a byl by pokoj. Když čumím na Zpovědnici, tak dospívám k názoru, že odstranit někoho z Přátel je skoro důvodem k vraždě.

Chlapče. Pokud máš s přítulkou nesoulad a považuješ ho za zásadní, co ti brání v tom, abys ses s ní rozešel?