Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na protein

Zdravím. Měl bych dotaz. Jaký máte názor na proteiny? Nikdy jsem žádný neměl, ale chtěl bych zkusit, třeba i jen jako doplňek některých věcí atp. Například jsem teď v rychlosti našel http://eshop.aktin.cz/myprotein-impact-whey-protei n .Podle složení by neměl být špatný, ale otázkou je, jestli to vůbec k něčemu je a jestli to neškodí. Máte zkušenosti?

ale otázkou je, jestli to vůbec k něčemu je a jestli to neškodí. Máte zkušenosti?

Ano, mám docela dlohodobé zkušenosti.
Zakladní otazka je 'K čemu ty proteiny bereš ?"
- Ty tebou uvedené "MY PROTEIN" znam (snad nejlepší poměr kvalita > cena), používal jsem je skoro 6 měsíců, WHY bych hlavně nedoporučoval těm, co mají problém trávit laktozu, pro takové se používá výtažek proteinu z BRAUN ríže na místo výtažku z mléka (syrovátek, které se o něco rychleji vstřebávají organismem)

- Typ proteinu, nebo spíše poměr obsahu sačku (%glukoza %protein %liptidy) zaleží jen na tom , k čemu ty proteiny bereš, při posilovaní, jako komplement pri stravě, hubnutí/dieta a podobně, treba hodně vegetarianů ci veganů konsumuje proteiny tímto způsobem.
(skodlivé přímo nejsou, tedy az u lidí s problémem 'laktoza', ale vyši davky můzou vysušovat organismus, nadmerné davky mohou také prudce zdvyhnou vahu, ale to jsou spíš Mass Gaigner jak WHY)