Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přividělání na internetu

Ahoj, rád bych si zkusil vydělat trošku peněz na internetu. Zkoušel jsem už hodně stránek,ale většinou buď nefungovaly nebo jste dělali 10eur 2 roky. Hledám něco co by mi trochu pomohlo vydělat pár stovek korun(nečekám žádné tisíce) když ještě nemám ani střední vzdělání. Pokud víte o něčem nebo o nějaké stránce byl bych rád kdyby jste mi pomohli.

Na internetu se dá vydělat velká spousta peněz. Nenech se NIKÝM odradit, musíš na sobě ale velmi MAKAT.

toto co ti teď napíšu když zvládneš a budeš hodně šikovný, můžeš mít za 2-4 hodiny práce denně i 1.000 € měsíčně po zdanění ...

PHP, Git, Framework, Symfony nebo Nette, a nauč se testovat Behat, PHP Unit, dobrej je i Phing

Takový developer je většinou na ŽL, takže maminka nebo tatínek.

přeji mnoho štěstí.

Ono toho v nějakých 14 letech na internetu moc nevydělá. Sotva zvládá mateřský jazyk a ty do něj cpeš programování. Aby si vydělával tisíce měsíčně, musí být na velmi vysoké úrovni a na tu se i velmi talentovaný nedostane v pubertě. Nestačí jen umět programovací jazyk, je třeba vědět něco o tom, co bude programovat. Pokud se nevyzná v účetnictví, tak si jeho vyprogramovaný dílo žádnej soudnej zákazník nekoupí.
Žel, v jeho věku mu zbývá akorát tak sběr ovoce přes prázdniny, pokud najde nějakýho místního zemědělce, kterej o to má zájem.

Nevim co ti spoluzaci ve skole nakukali ze delaji (a jak vydno z tveho zazitku s caryfukem se zjevne nechas velmi snadno opit rohlikem), ale ve ctrnacti jsou nadanejsi decka rada za html/javascript/css, mozna zaklady php/javy/c a spravovani webu mistniho ochotnickeho divadla, ale skutecne programovat za 1000€/mesic? Tech by jsi napocital v republice na prstech jedne ruky nesikovneho tesare.

Co jsem mu napsal výše já?

Veškerý výdělky na internetu, který nevyžadují žádný speciální dovednosti, jako třeba programování,...

A co mu poradil M.A.R.T.I.N.? Programování a to docela tvrdý. Na to, aby si mohl slušně vydělávat programováním, musí to programování (čehokoliv) hodně dobře umět a původní dotaz zněl zhruba tak, jak si na netu vydělat, když ještě nemá ani střední školu. V jeho věku to asi nebude profi programátor. A kdyby byl, tak by se neptal tady.

Ne profi programátor ještě nejsem, ale základy už umím :D něco se teprve učím ,ale né z toho důvodu abych zatím vydělával na internetu. To nechávám až na střední školu. Myslel jsem něco jako ty klikačky a reklamy atd. (našel jsem stránku slice the pie kde bylo účelem hodnotit písničky, elektroniku, oblečení a za to jsem pak dostával cca 0,04 E. bohužel mi byl účet zablokován za nedostatky angličtiny, ale s tím jsem mohl počítat v mém věku. Na druhou stranu to byla docela zábava a hlavně jsme si tu angličtinu dost procvičoval, za cca 1 hodinu jsem tam našetřil půl eura.)

Vyzkoušej plus500.cz dostanes 500 do zacatku zdarma a pak nakupujes a prodáváš a snažíš se o zisk. Zkoušel jsem to snad před pěti lety. Přes prázdniny jsem udělal z tech 500kč 5000kč a samozřejmě čím víc máš tím víc vyděláš. I tak jsem tomu moc nevěřil a vybral jsem 1000kč, neměl jsem v te době ještě kartu takže jsem si to nechal poslat domů. 2 měsíce se nic nedělo tak už jsem to neřešil a peníze co jsem měl na plus500 jsem rozhazel a prodělal.
Potom mi po nějake době přišel takový divný německý šek. V bance jsem ale peníze bez problémů dostal. ;) Takže za mě to funguje.

Mozes doucovat spoluziakov. Staci ti PC, skype a vedomosti (anglictina, matika, programovanie atd.)

A najst si mozes ziakov z celej krajiny, nie len od vedla z panelaku...

Doucovanie ale znamena, ze musis byt v nejakom smere/odbore lepsi ako ostatni.