Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je mi 20 a ještě jsem neměl holku

čaute, :D eště jsem neměl holku a je mi 20 let ted budu dělat maturu. je to divný ? nebo se stává ?:D já prostě nemam rád Hospody, cluby, nechutna mi alkohol, pivo mam max sklenku na narozeniny a silvestra. Na základce sem byl vypasena bečka co jen hrala na PC. na Střední stavební nebyly žádné holky a po škole jsem chodil 5x týdně do posilky už čtvrty rok a pak domu unavenej a o vikendu nejakou tu brigadu kde jsem ve skladu a kontakt s lidma je tak max s mojim šéfem. Kamaradu taky moc nemam spíš žádného blízkého kamoše jen ve škole. Už nejsem vypasenej špek sem vysekanej kolem 8% tuku 84kg 176 cm ošklivej taky nejsem. sice to ktomu nepatří ale moje vykony jsou 180kg dřep, 150kg bench press, 200 mrtvy tah. Prostě s holkama nejsem ani ve styku za posledni 4 roky jsem promluvil max tak jedno slovo a to jestli je tady volná lavička na bench press a taky s recepční v fitku o protein a prodloužení permice. Co byste mi doporučili nějakou appku ? tinder atd vubec nevim co si stěma holkama psát :(

Jestli mi někdo bude opravovat gramatiku tak at de do prdele pisu to rychle na co si zrovna vzpomenu a kontrolovat to posobe nebudu. diky za nazory.

loading...

Na apk se vykašli a kápni pravdu. Máš vůbec o opačné pohlaví zájem ? To,že nechodíš do clubů,nebo do hospody ještě neznamená,že se tam nedá zajít na kávu a nějakou slečnu pozvat. Samozřejmě ne osvěžovnu někde v posilovně. Možná jsi ani zatím nezjistil,že ti holky chybí. Prostě se otestuj,zajdi někam,kde se děvčata vyskytují a zkus to prubnout. Psát a chlubit se těmi "siláckými výkony" mi právě připadlo ujeté. Na 200 mrtvý tah se stoprocentně s holkou neseznámíš.

...Jestli mi někdo bude opravovat gramatiku tak at de do prdele pisu to rychle na co si zrovna vzpomenu a kontrolovat to posobe nebudu. diky za nazory...

Tak tohle je krása:-D:-D:-D:beer:
Vzpomínám si, jak jedna dívenka říkala, že dala kopačky amantovi co jí napsal "že se mu vrila do srdce". Tak na té gramatice ještě zapracuj.

Jinak to co píšeš mi připomíná mne v těch letech, To už jsem byl na VŠ (pravda, s jednou jsem se pokoušel chodit, ale nějak to tehdy nevyšlo), pak vojna, následovalo watch a to mi pak manželka zatrhla.
Mohu tě ujistit, že jsem vůbec, ale VŮBEC o nic nepřišel. Akorát si to nesmíš tak brát, připustit, aby ti semeno lezlo na mozek a máš si užívat věcí o kterých si ženáči nebo ti co žijí ve vztahu už mohou nechat jen zdát.

• Co vidís, nebo co te napadne jako první kdyz se podívas na holku ?
* To ze se nechodís bavit nemusí nic znamenat, kde muze jit jen o zpusob NEkonfrontace vlastních komplexu, muze jit také o sexualitu, kde nejses treba pritahlván zenamy, mel jsi nekdy nejáké hormonální poruchy ?
Jak trávís den a s kym ? Más nejaké konícky ? Pracovat bych typl ze nepracujes, ale dobrych 30% dne hledás odpoved na svuj neuspech, kde k jeho vyresení, radeji preferujes rady které v tobe budí pozitivitu, kterou dostávas casteji coz se ti líbí víc, nez skutecnému se postavení problému
.

Neříkej mi, že když trávíš tolik času v posilce, že nemáš kamarády..
Chodil sem tam asi rok, než mě to přestalo bavit a vím, jací tam sou lidi.. V posilkách bejvaj suprový kolektivy a kdyby ne, furt musíš mít "někoho".
Já sem si v 16ti letech řekl, že sezením u PC si holku nenajdu a do tý doby sem ani v životě nebyl s holkou sám venku, nebo vůbec někde. Řekl sem si, že se aspoň trošku budu snažit.. Jediý co jsem změnil, že sem obětoval těch průměrně pár minut na PC a prostě sem šel ven, když sem měl možnost s někým jít.. I když třeba jen kámoš šel vyvenčit psa a nechtělo se mu jít samotnýmu, šel sem s ním.. Za dva měsíce sem si našel holku a v dubnu spolu budem rok.. A to jsem se vážně nijak závratně nesnažil.
Nějak ty nový lidi poznat musíš, sami nepřijdou. Dělej co půjde, srovnej si priority a hlavně, jestli na ni budeš mít čas a jestli ji vůbec chceš.
Jestli po škole chodíš do posilky, kde předpokládám že trávíš takový dvě hodiny, domu přijdeš bez energie a víkendy ještě trávíš na brigádách, nebudeš to mít lehký..
Samozřejmě je hezký, že se o sebe staráš a peníze ti asi taky uplně chybět nebudou, ale ten čas je tam docela důležitej..

Prostě choď ven, nebuď zavřenej doma nebo v posilce.. Nemluvě o tom, že chodit do posilky 5x tejdně a to ještě všechny dny za sebou taky není zdravý a možná dokonce i zbytečný..

A nebo naopak hodně dobré:-D:-D:-D:beer:

Na smrtelné posteli leží milovaný manžel, otec, dědeček. Blíží se jeho poslední chvíle na tomto světě a kolem něj se shromáždila celá rodina, žena, všechny děti, skoro všechny vnoučata a dokonce několik pravnoučat. Všichni soucitně a v tichu čekají až přijde ta chvíle. Náhle se dědeček probere a povídá:
-"Povím Vám mí nejbližší své největší tajemství: Já jsem se ve skutečnosti nikdy nechtěl oženit a založit rodinu. Měl jsem všechno. Rychlá auta, krásné ženy, mnoho přátel a bohaté konto. Ale jednoho dne mi přítel pověděl: "Ožeň se a založ rodinu, protože Ti nebude mít kdo podat sklenici vody, až budeš na smrtelné posteli a budeš mít žízeň. A tak jsem se oženil a radikálně tak změnil svůj život. Večerní diskotéky s krásnými ženami nahradilo sledování seriálů s manželkou. Autem jsem jezdil pro vás děti moje do školy a ze školy a na společné dovolené k moři. Peníze z konta se rozplynuly na vaše studia děti moje. Krásné dny svobody odnesl vítr. A teď když ležím na smrtelné posteli, víte co je nejhorší?"
-"Co tatínku náš drahý?" se všichni ptají.
-"Nemám žízeň, kurva!!!"