Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr pánského obleku

Dobrý den,

potřebuji poradit s nákupem kompletního pánského obleku - kalhoty, sako, košili a boty. Potřebuji co nejlevnější, proto jej chci koupit přes internet. Velikost se u obleků udává stejná jako u běžných věcí? Když mám kalhoty v. 30 bude mi stejný oblek? Znáte hlavně někdo dobrý eshop s obleky, kde mají popsaný velikosti, které skutečně pošlou a odpovídají skutečnosti?

Děkuji za pomoc.

Kvádra zrají jako víno ]:). Mám maturitní oblek (pravda, i za bolševika nebyl vůbec levný) a prošel se mnou svatbami (i mojí), funusy, pozvánkami na kulturní akce. Pokud v tom nevypadáš jak troglodyt, vydrží ti na celý život. Do truhly jej zřejmě nafasuju taky. Moje rada: vezmi sobě pod křídlo přítulku/mamku a vybírejte. Ale to už tam kdosi radil. Nešetři.