Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Učitel mě šikanuje

Ahoj, chci se vás zeptat.. Můj učitel matematiky mě zesměšnuje před třídou. Začalo to tím, že si mě zavolal k tabuli, abych na tabuli vypočítal něco, co jsem neuměl. Počítal jsem s tím, že mě pošle sednout a zavolá si někoho jiného, tato otázka 10 vteřin se změnila na téma na 10 minut. Musel jsem tam stát a nejspíš to vymyslet.. Učitel mi vůbec nemohl i přesto, že jsem opravdu nevěděl. Po nějaké době následovalo to, že se otočil ke třídě a pronesl "a na tohle jdou peníze z našeho školství!", spolužáci se samozřejmě začali smát a já nevěděl co mám dělat, tak jsem začal typovat (měl jsem vypočítat a pojmenovat úhly), typl jsem úhel vrcholový (správně je vrcholný) a učitel odpověděl "vrcholoví jsou sportovci a to ty nejsi", následoval smích spolužáků. Konečně mě nechal si jít sednout. Spolužáci mi tohle připomínají snad každý den a mají z toho srandu, "jak jsem blbej". Nevím co mám dělat. Nejspíš mi to nikdo nedosvědčí, protože je tento učitel mezi spolužáky oblíbený. Jelikož mi matematika nejde, tak musím chodit na doučování, které u nás dělá pouze on. Chodím tam každý čtvrtek a stejně dostávám špatné známky. Mám pocit, že mě doučuje to, co do testu nedá. Předem děkuji za jakoukoli odpověď. :)

Učitel mi vůbec nemohl i přesto, že jsem opravdu nevěděl.

Budu předpokládat, že jsi myslel "nepomohl". Takže jsi tam jen tak pouze stál u tabule 10 minut, mlčel, stejně tak mlčel i vyučující? Není to tak, že se nějak snažil, abys na to přišel sám?