Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Infa o autech

Zdravim lidi asi mě přijmou na školu automechanika a i mě to baví, mam motorku a fakt mě to hodně baví o motorkách vím skoro všechno skoro všechno si sám opravim ale o autech nevim skoro nic a chtěl bych aby jste mi napsali nějakou stránku kde se dozvim něco málo o autech nebo nějaký informace protože bych chtěl něco vědět než tám půjdu :-( Předem díky moc

Klídek, vše potřebný ti ve škole řeknou.
Než hledat stránku o autech, kde bys měl vysvětlený komplet všechno (což asi ani taková stránka neexistuje), tak se ptej, co nevíš. Očividně jsi v pasti a nemáš tušení, z jakýho konce začít auto rozebírat. Pro začátek si projdi wikipedii, tam bude vcelku dost informací o motorech, podvozku, odpružení (slovíčko do google - mcpherson) a už teď máš čtivo na dva týdny.
A to si počkej, až se dostaneš k elektronice auta a zjistíš, že je to vlastně celý počítač na kolečkách. Ale to je nejspíš doména autoelektrikářů/autotroniků.