Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepřevzetí balíku, odstoupení bez převzetí.

Zdravím, dnes jsem si objednal z alzy SSD za 3000. Zaplatil jsem hned kartou online, ale po cca hodině jsem se dozvěděl, že mi nakonec bude SSD k prdu, ale zrovna dneska byla Alza jak na potvoru rychlá a odeslala to přes DPD. Chtěl bych se zeptat, psal jsem jim email, ale nevím, zda ho dostanou. Když bych od DPD nepřevzal zboží, vrátí se to alze? Já právě nechci ho vzít a muset letět x km na pobočku jim to vracet nebo to zas přebalovat na poštu. Jsem vůl, že jsem jednal impulzivně, ale teď nevím, jak to řešit. Mohu se zeptat, jak to mám udělat? Zavolat bych tam asi mohl, ale je mi to takové trochu trapné :D. Děkuji.

Já jsem měl dojem, že mám problém s SSD, ptž mi nešlo nabootovat windows (který byl nainstalován na SSD), poté ani nebylo SSD vidět v biosu. Zkoušel jsem měnit SATA kabel i port na desce a stejně to dělalo (i u druhého PC nic), tak jsem objednal právě to nové SSD. Pak přijel otec (dělá na IT ve větší společnosti), že má v práci spare nové dva SSD disky a že mi je doveze, tak jsem objednávku rušil, protože by to tak byly vyhozené peníze.