Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je špatný když se snažím sbalit zadanýho kluka?

Zamilovala jsem se do kluka. Problém je ale v tom, že má holku. Líbali jsme se, ale byl opilí. Bavíme se docela dost, je na mě hodnej, a já si nemůžu pomoct. NEchci ho tý holce přebrat, ale srdci neporučím nemůžu si pomoct..myslíte si, že je to hodně špatně? :( Byla bych ráda, kdyby mi někdo normální pomohl, nědělejte si z toho prosím srandu, děkuju..

Co to je "zbalit", mozes mu akurat ukazat ze mas zaujem, a rozhodnut sa musi on. Rizik je tam viac a to a) bude hrat na 2 strany a kazdej hovorit ze tu druhu necha a robit to donekonecna, a Riziko b) aj ked sa rozhodne pre teba tak to vobec nemusi byt vyhra.
P.S. a ono aj trochu zavisi od toho ze jak je to vazne, ked chodia teenageri do kina tak o moc nejde, a je to trochu ina situacia ako ked niekto muti hlavu napr. zenatemu s detmi apod.