Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je špatný když se snažím sbalit zadanýho kluka?

Zamilovala jsem se do kluka. Problém je ale v tom, že má holku. Líbali jsme se, ale byl opilí. Bavíme se docela dost, je na mě hodnej, a já si nemůžu pomoct. NEchci ho tý holce přebrat, ale srdci neporučím nemůžu si pomoct..myslíte si, že je to hodně špatně? :( Byla bych ráda, kdyby mi někdo normální pomohl, nědělejte si z toho prosím srandu, děkuju..

loading...

V lásce je v podstatě povoleno vše,jen vraždit soupeře by se nemělo.Ta druhá je kamarádka nebo na ní nezáleží?A tušíš,že on by do toho šel taky a byl by pak s Tebou?
Jestli se tedy nebojíš,že natrvalo přijdeš o svoji kamarádku,tak to zkus.Stejně bys pořád litovala,že jsi to nezkusila.I když to natrvalo asi nebude,pokud jste mladí,takových lásek a známostí zažiješ ještě asi plno.Jen nespoléhej na to,když Tě opilý líbal,že Tě hned miluje,třeba tak líbá každou,co kde potká.Spíš jde o to,jestli si budete rozumět,nějaké společné zájmy a tak,aby se bylo o čem bavit a co dělat,pouhé chození do hospod a na zábavy to neudrží.Držím palce,at to vyjde.Třeba je to ten pravý.Jako v té reklamě:Když to nezkusíš,tak to nezjistíš.:-[

BTW: Jak toho kluka chceš sbalit? ARJčkem nebo WinRARem?

BTW 2: Vzpomněl jsem si, když jsem kdysi měl jet do lázní a obcházel jsem firmu, že pokud po mně někdo něco chce, tak hned nebo až za tři neděle, jedna kolegyně zaryla, že tam určitě budu balit lázeňačky. Tak jsem ji informoval, že žádnou balit nebudu, že se nechám sbalit já, efekt že bude stejný a aspoň se nebudu namáhat (poznámka: jsem celkem spokojeně ženatý a nemám potřebu věšet si na krk další ženské).
:-D:-D:-D:beer:

No kdyby všichni jen čekali,až potkají někoho ideálního a zrovna nezadaného,tak lidstvo už vyhynulo.Alespoň jeden by se měl snažit něco ucházejícího ulovit.Na druhém je,jestli na to přistoupí a hlavně jestli to pár let vydrží.
Jak pravil jistý klasik: Láska na první pohled zní sice hezky,ale to se jen náhodně potkají dva nadržení a nepříliš vybíraví jedinci. :-)

NEchci ho tý holce přebrat, ale srdci neporučím nemůžu si pomoct..myslíte si, že je to hodně špatně?

Tak chceš nebo nechceš? ;-) Ženatý není, jdi do toho, pokud máš zájem a pocit/dojem, že by z toho něco mohlo být.
Není to špatně (obecně - pokud se ovšem nejedná o čistokrevné zlatokopectví typu "prsatá slepice loví milionáře sexem kvůli prachům"… ale ani ti milionáři obvykle nemají vyčouzené hlavy, že… A "vyčouzenců" mi zase líto není, když se nechají klofnout slepicí na nastrčenou pipinu ;-))

Co to je "zbalit", mozes mu akurat ukazat ze mas zaujem, a rozhodnut sa musi on. Rizik je tam viac a to a) bude hrat na 2 strany a kazdej hovorit ze tu druhu necha a robit to donekonecna, a Riziko b) aj ked sa rozhodne pre teba tak to vobec nemusi byt vyhra.
P.S. a ono aj trochu zavisi od toho ze jak je to vazne, ked chodia teenageri do kina tak o moc nejde, a je to trochu ina situacia ako ked niekto muti hlavu napr. zenatemu s detmi apod.