Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je špatný když se snažím sbalit zadanýho kluka?

Zamilovala jsem se do kluka. Problém je ale v tom, že má holku. Líbali jsme se, ale byl opilí. Bavíme se docela dost, je na mě hodnej, a já si nemůžu pomoct. NEchci ho tý holce přebrat, ale srdci neporučím nemůžu si pomoct..myslíte si, že je to hodně špatně? :( Byla bych ráda, kdyby mi někdo normální pomohl, nědělejte si z toho prosím srandu, děkuju..

loading...

No kdyby všichni jen čekali,až potkají někoho ideálního a zrovna nezadaného,tak lidstvo už vyhynulo.Alespoň jeden by se měl snažit něco ucházejícího ulovit.Na druhém je,jestli na to přistoupí a hlavně jestli to pár let vydrží.
Jak pravil jistý klasik: Láska na první pohled zní sice hezky,ale to se jen náhodně potkají dva nadržení a nepříliš vybíraví jedinci. :-)

NEchci ho tý holce přebrat, ale srdci neporučím nemůžu si pomoct..myslíte si, že je to hodně špatně?

Tak chceš nebo nechceš? ;-) Ženatý není, jdi do toho, pokud máš zájem a pocit/dojem, že by z toho něco mohlo být.
Není to špatně (obecně - pokud se ovšem nejedná o čistokrevné zlatokopectví typu "prsatá slepice loví milionáře sexem kvůli prachům"… ale ani ti milionáři obvykle nemají vyčouzené hlavy, že… A "vyčouzenců" mi zase líto není, když se nechají klofnout slepicí na nastrčenou pipinu ;-))

Co to je "zbalit", mozes mu akurat ukazat ze mas zaujem, a rozhodnut sa musi on. Rizik je tam viac a to a) bude hrat na 2 strany a kazdej hovorit ze tu druhu necha a robit to donekonecna, a Riziko b) aj ked sa rozhodne pre teba tak to vobec nemusi byt vyhra.
P.S. a ono aj trochu zavisi od toho ze jak je to vazne, ked chodia teenageri do kina tak o moc nejde, a je to trochu ina situacia ako ked niekto muti hlavu napr. zenatemu s detmi apod.