Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bolest zápěstí pádu

Zdravím, nevím zda to sem patří nebo ne, ale nevím kam jsem to měl napsat. Při fotbale jsem blbě a silně spadl na zápěstí a trošku sjem si tu ruku prohnul, ze začátku to moc nebolelo, ale co minuta to byo horší. Stalo se to v pátek a mě to furt fest bolí a mám to trochu oteklé, ale o něc ose to zlepšilo. Mažu to ibalgin mastí a chladím ledem. Jel bych do nemocnice, ale sádra by mi teď sakra hodně znepříjemnila život. Myslíte, že to pár dnech přejde nebo to bude zlomené a nemocnici se nevyhnu? Zápěstí ohnu, ale ne uplně, doufám, že je to jen nějaká větší naraženina a po pár dnech to začne ustupovat.

Předmět Autor Datum
Já bych s tím jel do nemocnice. Možná ti sádra teď sakra hodně znepříjemní život, ale pokud je to zl…
Yarda 30.04.2017 17:03
Yarda
Karpálky bolí hodně a dlouho. Na doktora to není, beztak bys obdržel akorát ibalgin a sádlo s nějaký…
mif 30.04.2017 17:53
mif
Už je to lepší, sice to stále nepříjemně bolí, ale každým dnem se to zlepšuje a je víc ohybatelná, t…
duklosino 02.05.2017 16:53
duklosino
Je normalne po takom uraze ist na röntgen, ked to je zlomene tak nech to spevnia napriklad do sadry…
MM.. 03.05.2017 22:57
MM..
:beer: poslední
icepower32 03.05.2017 23:26
icepower32

Já bych s tím jel do nemocnice. Možná ti sádra teď sakra hodně znepříjemní život, ale pokud je to zlomené, tak ti sakra hodně znepříjemní život zanedbaná zlomenina. IMHO pokud ta sádra nebude nutná, tak ti ji asi nedají.

Karpálky bolí hodně a dlouho. Na doktora to není, beztak bys obdržel akorát ibalgin a sádlo s nějakým oblbovákem. Stáhni to a sečkej. Přejde to. Znám to.

Už je to lepší, sice to stále nepříjemně bolí, ale každým dnem se to zlepšuje a je víc ohybatelná, tak snad ano, díky.

Je normalne po takom uraze ist na röntgen, ked to je zlomene tak nech to spevnia napriklad do sadry nech to zrastie spravne a ne blbo ptz zrastie to len raz. Lekari ta neuhrzynu nechapem preco si nesiel hned. Urobit röntgen snimok trva 3sekundy. (sadra zneprijemni zivot na 3-4tyzdne ale blbo zrastena zlomenina na cely zivot)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru