Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bolest zápěstí pádu

Zdravím, nevím zda to sem patří nebo ne, ale nevím kam jsem to měl napsat. Při fotbale jsem blbě a silně spadl na zápěstí a trošku sjem si tu ruku prohnul, ze začátku to moc nebolelo, ale co minuta to byo horší. Stalo se to v pátek a mě to furt fest bolí a mám to trochu oteklé, ale o něc ose to zlepšilo. Mažu to ibalgin mastí a chladím ledem. Jel bych do nemocnice, ale sádra by mi teď sakra hodně znepříjemnila život. Myslíte, že to pár dnech přejde nebo to bude zlomené a nemocnici se nevyhnu? Zápěstí ohnu, ale ne uplně, doufám, že je to jen nějaká větší naraženina a po pár dnech to začne ustupovat.

Je normalne po takom uraze ist na röntgen, ked to je zlomene tak nech to spevnia napriklad do sadry nech to zrastie spravne a ne blbo ptz zrastie to len raz. Lekari ta neuhrzynu nechapem preco si nesiel hned. Urobit röntgen snimok trva 3sekundy. (sadra zneprijemni zivot na 3-4tyzdne ale blbo zrastena zlomenina na cely zivot)