Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kaffe 3v1

Čau, je mi za necelý měsíc 15 a chtěl bych se zeptat jestli si nědělám nějaký na celý život problém když piju 3v1 myslím tím za 1 hoď si dám 3 balíčky?

Copak káva, což je v tomto případě snad jen stopové množství, ale rozumu jsi moc nepobral. Aspoň podle "dotazů", co jsi dosud spáchal.
Pokud se nudíš, tak se podívej do učebnic, pokud se ještě fasují před prázdninami.

Největší problém je v tom, že každý balíček obsahuje víc jak 5g cukru. Nevím, kolik jich vypiješ denně, ale pokud nemáš vyvážený jídelníček, tak může dojít k překyselení organismu - což není nic příjemného. To je samozřejmě pouze v lepší případě. V tom horším, pokud nemáš dostatečný energetický výdej a cukry se nespálí, tak můžeš výrazně přibrat nebo ještě hůř dostat cukrovku.

Daleko lepší by bylo, kdyby jsi si kupovala jenom 2v1, ty sice obsahují taky cukr, ale o dost méně a pokud ti nechutná hořké, tak si to slaď třtinovým cukrem (znám lidi, co dokonce používají med). Mně upřímně stačí jenom mléko.