Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Frajerka ma nechala a neviem preco

FRAJERKA ma nechala a neviem preco..
Vsetko bolo v poriadku este den predtym a na dalsi den sa neozyvala a ked som jej volal nedvihala ani nic na facebooku je aktivna ..
Mna to trapi a neviem preco to urobila :(
Změna předmětu, původně: Prečo? (karel)

To ano,ale zubař je v této době dražší než zánovní Škodovka.

Tohle jsem teda nepobral...

Plati to co psal Prasak, proste za ni zajit, pokecat a udelat si jasno. Holek je dost, tak nema cenu se kvuli jedny trapit do konce zivota. Navic, pokud ma ve zvyku delat mrtveho brouka, stejne by to nemelo budoucnost. Funkcni vztah je zalozeny na oboustranne komunikaci.

Ani my to nevíme, ale něco Vám poradím.

Je úplně zbytečné pátrat po tom, proč ten či onen udělal to a to.
Na výsledku se nic nezmění, jen se budete zbytečně déle trápit.

„Znát důvod“ Vám v ničem nepomůže.
A dívka možná ani žádný důvod neměla.

MUDr. Plzák měl údajně prohlásit, že když chlap dostane od ženské kopačky, tak to má nést jako chlap a má odejít středem s hlavou hrdě vztyčenou.

Co si o tobě pomyslí, když se jí budeš vnucovat?

Proč to udělala?

ženská je
od ráje
podivnej tvor