Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Frajerka ma nechala a neviem preco

FRAJERKA ma nechala a neviem preco..
Vsetko bolo v poriadku este den predtym a na dalsi den sa neozyvala a ked som jej volal nedvihala ani nic na facebooku je aktivna ..
Mna to trapi a neviem preco to urobila :(
Změna předmětu, původně: Prečo? (karel)

MUDr. Plzák měl údajně prohlásit, že když chlap dostane od ženské kopačky, tak to má nést jako chlap a má odejít středem s hlavou hrdě vztyčenou.

Co si o tobě pomyslí, když se jí budeš vnucovat?

Proč to udělala?

ženská je
od ráje
podivnej tvor