Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem alkohol a uzkost

dobrý den chtěla jsem se zeptat, jestli je možnost mít uzkostné stavy i během pití alkoholu předem díky za odpověd

Pokud jsi to už zkusila a tu úzkost máš,tak nepij.A je to vyřešené.
Protože se může stát,jak už napsal kozakl,že to jednou přeženeš,přestaneš přemýšlet a opravdu skočíš z toho okna nebo někam pod vlak.
Jestli s tím máš problémy,je vždycky lepší a jistější se zeptat svého doktora.

Alkohol funguje mj. tak, že smývá ochranné vrstvy člověka ("Kulturnost je tenký nátěr snadno smývatelný alkoholem") tedy je pravděpodobné, že úzkostmi trpíš v nějaké formě i bez alkoholu, který je v podstatě jen obnaží + zesílí.