Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Štípance z chorvátska.

Nazdar ludia, prosím vás som už 3. Deň v chorvátsku a vždy večer ma nieco doštípe. Už mám pupákové celé telo, neviete čo by to mohlo byť? Na nete som to hladal a tam písali že buď sú to ploštice komáre alebo nejaké mušky. Priložím sem fotku ktorú dúfam budete môcť otvoriť. Lcdr
Ďakujem za každú reakciu a ak ste sa s týmto stretli tak ako ste to liečili?

No dobre.. je to vyriešené, jedna domáca mi povedala že to je z Thaumetopoea pityocampa co je husenica ktora zije na boroviciach, presne nad dekou ktoru som si tam nechával večer do rána. Vďaka každému čo sa mi snažil pomôcť :-)