Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace zamítnuta, ale info až po více jak 30 dnech.

Dobrý den, rád bych se zeptal ohledně jedné věci. 17.7. jsem zavezl vadný zdroj na pobočku T.S.Bohemia. Zdroj fungoval sporadicky, většinou byl problém zapnout PC, ale občas se to povedlo, občas jsem musel zdroj vytáhnout ze zásuvky a po chvíli vrátit, aby PC najelo. Kamarád s mým zdrojem měl stejný problém a já s jeho neměl zase žádný, takže jasná vada zdroje. Nechal jsem jim ho tam tedy 17.7.. Následující den přišel mail, že obvykle vyřizují do 8 dnů a bla bla bla. Když se neozvali do čtvrtka 17.8., tak jsem měl jasno, že jim napíšu ohledně odstoupení od kupní smlouvy kvůli nedodržení termínu reklamace 30 dní. Ale chtěl jsem to vyřídit dnes odpoledne a zrovna koukám, že včera tj. 20.8. mi přišel mail, že reklamace byla zamítnuta a vyřízena že byla 17.8.. Ti zmetci to fakt drželi 30 dnů, aby mi následně řekli, že zamítnuto. Už to mě tedy teď totálně vytočilo. Proto bych se chtěl zeptat, zda by byla možnost stále zkusit odstoupit od kupní smlouvy s tím, že žádám zpět peníze. Přece jen, napsali mi až 33 dnů po podání reklamace. Je šance, že by to prošlo? Pochopitelně jsem si za tu dobu sehnal zdroj náhradní a ten funguje víc než dobře, takže bych měl doma zbytečně dva zdroje :/. Co myslíte, je tedy šance? Já bych do toho snad ani nechtěl jít, ale to jak mi to zamítnuli, ani výměnu neudělali a ještě to drželi celých 30 dnů přesně a ještě napsali tak pozdě ]:(. To prostě NE. Poradí někdo? Děkuji

Děkuji za odpovědi. Popravdě jsem si myslel, že to spíš neprojde, protože jsem si říkal, že jestli mají někde papír, že reklamace byla "hotova" do 30 dnů, tak že jsou krytí. Ale jestli je to tak, že do 30 dnů musí dodat nějaké vyrozumění, pak skutečně přesáhli a já rozhodně odstoupím od kupní smlouvy. Děkuji, dám jim vědět a napíšu sem, jak jsem dopadl.