Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak přírodně zvýšit TESOSTERON ?

Dobry Den
- Máte někdo zkušenost ze zvyšením TESTOSTERONU přírodní cestou ?
- Slyšel, nebo čel jsem i o prostředcích jak T-Matrix, Tribulus a podobně, je opravdu pro osobu kategorie třicatečník (kategorie 35-45 let) zapotřeby pro zvyšení testosteronu už zapotřeby globat do sebe klepky ?
(I když jsem ze Zlýna dojíždím pracovat do Prahy kde jsem 5 dni ze 7, ale nic jsem nesehal, v Palladium, DR Max v centru mi byly nabízeny jen nějaké vitaminy, zinek etc nějak ty specializované obchody neznam a vlastně ani nevím čím vlastně začít hledat)

Jenze ono je to tady tak uz nejakou dobu, jak se zde na PC obevi nekdo novy jako Parek a nedej boze ze ma i znalosti, vetsinou jsou rychle vysunuti mistnimy, kteri uz tak nak maji sve pravidla a hlavne sve pravdy.
rokator neznam, ale Karel4 a ten druhy Dwane Dibbley (toho uz nevedeli jak se na kutilske zbavit) , se tady nechali dlouho odhazovat a urazet, ted mi pripadane ze to jen vraci, vylivaji na druhych, neni divu ze i Radci od tud odchazi.

Já si na nikom nic nevylévám. Jen si myslím, že když někdo zadá dotaz na československé poradně, tak by měl psát česky nebo slovensky. Za prvé - v úvodním dotazu je přes 20 chyb, celkově to působí jak psané nějakým negramotem. Za druhé - když dostane slušnou odpověď, reaguje agresivně a neslušně. Mimochodem, podle stylu komunikace mi přijde, že jste s Párkem spolužáci...

Hosi ja vam nieco prezradim. Parak v rohliku nie je parek v rohliku. Najdite dalsie podobnosti a budete vediet kto to je. Nie je to take tazke.
A btw reagujete tu a rozberate dalsieho jedinca, co ma v tomto vlakne uz treti nick a odpoveda si sam na seba (ako poznamenal Kurt), takze logiku by som sem netahal.

Nevím,jestli jsem se já nechal urážet,občas se najde někdo,kdo nesouhlasí a vzteká se,že pravda není jen ta jeho.Určitě se necítím ukřivděný a poškozený.A i kdyby,tak abych se mstil na někom úplně jiném tím,že mu připomenu do očí bijící hrubku v textu,to mi asi pohodu nepřinese.To je holt život a jelikož jsme ve správné sekci poradny,tak o tom lze polemizovat.

pro KAMD : Jenže výluh z čaje má pramalou účinnost, musel bys toho vypít za den litry a i tak by byl vliv na testosteron minimální ...

U TERESTRISU není důležité kolik obsahuje celkově steroidních SAPONINŮ, ale % PROTODIOSCINU ! Takže i tablety od různých výrobců, kteří lákají na neuvěřitelná čísla třeba i 90% Saponinů, mají ve výsledku jen 10-20% Protodioscinu ;-)

A právě Bulhaři, jak bylo zmiňováno výše, než se tady začali hádat dementi kvůli pravopisu, mají jednoznačně nejkvalitnější a patentované výrobky, právě z Kotvičníku.
Nejkoncentrovanější a tím pádem nejúčinnější vyrábí firma VemoHerb : http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=1738#nadpis.

Jinak po přečtení mnoha studií, diskusí a recenzí a hlavně po osobním vyzkoušení ( je mi 40 let ) několika firem, výrobků můžu směle konstatovat, že Tribulus jako takový žádný testosteron nezvedne, ani nemůže, nejedná se o steroid !

Pomůže zvýšit tvou přirozenou hladinu, takže pokud ji máš danou vysokou a s věkem klesá, zvýší ji na tvou PŘIROZENOU hodnotu . Pokud ji máš nízkou = bude nízká i nadále, bez steroidů s tím nic nenaděláš .
Jediné co se mi zvedlo, bylo libido a to teda fungovalo u všech, někde méně, někde více, ale fungovalo, jenže pro mě věc, které mám dost i tak :-D

Čekal jsem od toho větší sílu při tréninku ve fitku, výdrž, větší přírůstky svalů...nic se nekonalo ...