Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rada - názor

Dobrý den včera jsme měli s přítelem 2 leté vyročí našeho seznámení. Napsal mi sms ( myslím na tebe a na naše první setkání) nic o tom že mě má rád
Navíc jsme se měsíc neviděli, protože má moc práce. Co si o tom myslíte. Díky za odpovědi

A to mesiac nevysiel z domu?
Ked zije v stejnom meste, tak neni normalne aby ste sa mesiac nevideli. Nieco tam neni ok. (podla mna ta ojebuje totalne). Jedine ak by bol v inom meste vzdialeny viac jak par sto km tak sa to da pochopit, ale keby mal naozaj zaujem tak sa bude chciet aj tak stretnut. kto chce ten sa stretne aj keby co bolo, a kto nechce ten vymysla vyhovorky.

no tak ta sms mi až tak neva chápu že chlapi to mají jinak.A jsem ráda že napsal, Ale spíš změna chování. A to že nemá čas. Z domu určitě vyšel. Bydlíme od sebe 80km. Nechci mu nic vyčítat, ale mrzí mě to.
Vím že čas ukaže, ale myslím jak se jeden ve vztahu začne chovat jinak neznačí to nic dobrého.Nebo začne tvrdit že nemá čas. Kdyby chtěl tak si podle mého
názoru čas najde.

Očividně nechce, když mu nevadí, že se s ženskou neviděl celej měsíc. Osobně to nevidím příliš pozitivně. Jestli je mu práce tak moc důležitá věc v životě, tak si s ním zkus představit zbytek života, vždy budeš až na druhým místě. A nebo tam má bokovku.

Ked tam je 80km tak sa to da pochopit ze nestiha cestovat ale mesiac mi pride moc keby naozaj chcel tak by urcite dosiel aspon raz za tyzden apod tych 80km neni zas az tolko vela a ked tolko pracuje tak ma 10Kcs na autobus. A ty preco nezajdes tych 80km tam? Ani na to nema cas? Keby mi zahlasil ze nema cas na mna ani keby som ja prisiel na hodinu tak ho rovno mozes poslat kamsi. Ale vy viete ja neviem co je zac mozno ma nejake problemy tazko povedat.

Bud ráda,že si vzpomněl a napsal a nebylo by dobré mu vytýkat,že toho napsal málo nebo jinak.Ovšem na druhou stranu,jestli je mu milejší nebo důležitější jen práce a celý měsíc nemá čas zajet alespoň na pár hodin Tě navštívit,asi mu tolik nechybíš.Co bude dělat za pár let,až se už nebude těšit na setkání nebo domů,to se neuvidíte víc měsíců?Ovšem každý to má jinak,jsou dvojice spolu přes oceán a vidí se taky po pár měsících a klape jim to.A zkusit třeba Skype každý večer pár minut by nezvládnul nebo nechce?Zkus mu to navrhnout.

Nevíme, jak jste oba staří, co děláte/studujete, jaké máte rodinné zázemí a tak...
Pravda, je nám do toho profesor Putna. Ale když se znáte dva roky a ještě spolu nebydlíte, pokud vám není řekněme šestnáct - sedmnáct, tak je v tom vašem "vztahu" něco zvláštního.
Když jsem se seznámil se svou nynější manželkou, tak půl roku po seznámení jsme se brali, svatbu jsme trochu uspíšili, ne z obvyklého důvodu, ale že jí to místo, kam po svatbě chtěla nastoupit, abychom mohli bydlet spolu, nechtěli držet moc dlouho.