Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složité seznámení s dívkou

Začalo to tak že jsem ji v autobuse uvolnil místo protože je fakt pěkná.Tím autobusem jezdím jen krátce donedávna jsem ji nikdy nikde nespatřil.Jednoho dne jsem ji napsal o tom kdo jsem,odkud ji znám atd.Bylo to přes mesenger a jakmile tušila o koho jde tak jsem si začali psát.Pak jsem ji napsal několikrát zasebou a začalo jí to asi vadit.Prý si od začatku myslí že jsem stalker(koukal jsem jí občas do sešitů když se učila) a poslední konverzace byla povrchní a pak mi odpovědela jen pár sarkastickými větami.Když jsme si psali na začatku tak jsme měli dost společného a rozuměli jsme si ,ale ke konci když mi dávala najevo ten sarkazmus napsal jsem ji proč se někde nejsejdeme ať si udělá o mě ten správný obrázek jaký jsem.Nyní je to 6-7 měsíců od poslední konverzace.Nevím si rady jestli jí mám napsat nebo ne.Od té poslední konverzace když jí uvolním místo v autobuse málokdy přijde. :-/

Jako málo kdy jsem myslel že přijde 3x za týden.Hlavně moc nechápu proč bych ji nezajímal ,protože hned jak mě vidí odpoledne na zastávce tak ze mě nespustí oči.Je to hodně nejisté jelikož kdybych ji nezajímal tak by na mě tak nezírala. ::)

On je to trochu problém nikdy jsem s ní naživo nemluvil.Sám jsem ji napsal o tom že fb je nanic a bylo by lepši se někde sejít ,ale z toho strachu se ji asi nechtělo.Často je s kámoškou a pře fb jsme si většinu věcí řekli ale kdo ví za takovou dobu se toho změnilo hodné z mé strany.

Zaujmout si myslím že se mi povedlo.

PS: Na FB znám pár jejích kámošek přes svoje spolužáky ale asi to bude marné (abnormální rozhraní komunikace FB)

Nevím jak s tím stalkingem jak jí to vysvětlit tak aby si to furt nemyslela sám jsem to zjistil až od ní.Do té doby jsem o tom vůbec nic nevěděl.

nikdy jsem s ní naživo nemluvil
pře fb jsme si většinu věcí řekli

Tak to bude ten problém.Na zastávce zírá,aby zjistila,jestli vůbec umíš mluvit.Třeba si myslí,že jsi němý,když jenom píšeš.
Tak až ji potkáš,alespoň pozdrav a zeptej se jak se má.Buď začne couvat a zdrhat nebo se možná překvapivě dá sama do řeči.Hlavně se nevnucuj a moc ji nezdržuj,prostě jste se jen tak potkali.Když bude mít zájem,příště pokecáte víc.Až budeš odcházet,tak se pak ještě za ní za chůze otoč,na to některé holky čekají,jestli zaujaly.A začnou přemýšlet.