Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složité seznámení s dívkou

Začalo to tak že jsem ji v autobuse uvolnil místo protože je fakt pěkná.Tím autobusem jezdím jen krátce donedávna jsem ji nikdy nikde nespatřil.Jednoho dne jsem ji napsal o tom kdo jsem,odkud ji znám atd.Bylo to přes mesenger a jakmile tušila o koho jde tak jsem si začali psát.Pak jsem ji napsal několikrát zasebou a začalo jí to asi vadit.Prý si od začatku myslí že jsem stalker(koukal jsem jí občas do sešitů když se učila) a poslední konverzace byla povrchní a pak mi odpovědela jen pár sarkastickými větami.Když jsme si psali na začatku tak jsme měli dost společného a rozuměli jsme si ,ale ke konci když mi dávala najevo ten sarkazmus napsal jsem ji proč se někde nejsejdeme ať si udělá o mě ten správný obrázek jaký jsem.Nyní je to 6-7 měsíců od poslední konverzace.Nevím si rady jestli jí mám napsat nebo ne.Od té poslední konverzace když jí uvolním místo v autobuse málokdy přijde. :-/

On je to trochu problém nikdy jsem s ní naživo nemluvil.Sám jsem ji napsal o tom že fb je nanic a bylo by lepši se někde sejít ,ale z toho strachu se ji asi nechtělo.Často je s kámoškou a pře fb jsme si většinu věcí řekli ale kdo ví za takovou dobu se toho změnilo hodné z mé strany.

Zaujmout si myslím že se mi povedlo.

PS: Na FB znám pár jejích kámošek přes svoje spolužáky ale asi to bude marné (abnormální rozhraní komunikace FB)

Nevím jak s tím stalkingem jak jí to vysvětlit tak aby si to furt nemyslela sám jsem to zjistil až od ní.Do té doby jsem o tom vůbec nic nevěděl.