Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kuře na pomerančích

Dobrý den,
byl jsme 1 v americe, a v panda express jsem si dal kuře na pomerančích a prostě jsem si to zamiloval,
nevíte o nějaké restauraci v praze nebo kdekoliv po čr kde by to měli? prošel jsem půlku prahy ale nikde to nemohu najít dekuji za odpovedi.

ps: když budete mít šanci ochutnejte to !!! něco fakt božského

Taky jsem si to říkal. Asi před měsícem jsme byli s drahou polovičkou na pozdní oběd v čínské restauraci v Praze (jméno si už nepamatuju). Moja měla cosi s rýží, já si dal kachnu na medu s kroketama. To ti byla mňamka! Změnil jsem na "maso na sladko" názor - dřív bych to nevzal do chřtánu, teď bych si dal bazmek klidně znovu.

No jo sem tam si člověk může zkusit i exotiku, ale k pečené kachně patří knedl, zelí a dobré červené nebo pivo, to nemůže přebít "sladká" kachna, rýže a chlemtaní rýžové vína.
(jinak, aromatický pomeranč naprosto zničí/přebije veškerou chuť masa, to už je na tom lépe ananas nebo lépe v našem regionu jablko)

Já třeba dělám grilovaná vepřová žebra s medem a je to boží. Ale i naopak třeba kuřecí stehna pečená na kyselém zelí. V sobotu jsem je šupl do trouby na 75 stupňů a takhle jsem to trápil do neděle do 11-ti hodin. Pak jsem tomu dal forsáž na 200 stupňů asi na půl hodiny a maso se zelím bylo boží. Kosti se rozpadali.