Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blechy v domě

Ahoj,

už jsem bezradná. Pes nám chytil blechy a natáhl nám je do domu. Použili jsme Biokill, chvíli byl klid a za pár dnů opět byly blechy zpět. Nemáte nějakou radu, jak se jich zbavit natrvalo, ale pokud možno cenově rozumnou?
Moc díky

Ula, dej pokoj s blechama.
• U naseho psa to bylo to samé, resily jsme to odblesenim psa a nesledovne bytu pomoci takovych pyramidek co se polozily do pokoju kde se vyskytuji blechy a zacaly dymit, zlikvidovaly jak larvy v parketach tak samotné blechy.
Prostredek nejak vylozene nesmrdel nebo neumazaval veci, nabytek, kanape a podobne jsme prekrily plastem, tusim ze sem kupoval plasty na zem kdyz licis.
* Od té doby nic.

• Na samotného psa jsme pouzily tablety, do hodiny z neho vsechno opadalo, asi se paraziti nejak otraily pres krev nevim, FrontLine nam nepomahal, ani postrik ani pipetka.
* Nekde ty tablety mam jeste doma, jestli chces presny nazev tak se ti podivam.

Ty prasky byly : Capstar . Ze psa nam odpadli blechy snad do 30min, nikdy jsem se s necim podobnym nesetkal, psa jsme vzdy preventne strikali nebo pouzivali pipetky od Frontline, ale jeden rok ty blehy byly tak odolne, ze nic nepomohlo az ten Capstar.
PS : Ty pyramidky (v Cr nevim jak to hledt, tady se to jmenuje 'Fumigene') zas nejak nesmrdi, stacilo po nich jednou poradne vyvetrat (ale to uz asi bude od urcitého vyrobce)

Odpovím z vlastní zkušenosti. Jednak přípravek proti blechám psovi do žrádla od veterináře. Volně prodejné mají malou účinnost. Na Biokill zapomeňte - totéž - malá účinnost, a zavolejte si deratizační firmu. Deratizuje se asi třikrát a vyjde to celé cca na 6000Kč, ale je to spolehlivé. Je-li to na vás moc, pak DENNĚ všechno prát a vysávat alespoň MĚSÍC!!!