Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenadálá bolest za krkem

Zdravím,

při studování mě asi po hodině z ničeho nic začalo celkem hodně bolet za krkem, respektive lehce pod krkem v oblasti zad. Není to klasická bolest krční páteře, kterou jsem již kolikrát zažil. Z nenadání to přišlo - vše bylo v pohodě a najednou z vteřiny na vteřinu jsem začal cítit jakousi "táhlou" bolest. Nijak mě to neomezuje v pohybu hlavy nicméně ať s ní pohnu jakkoliv, bolest se zesílí.

Nemáte někdo nápad o co může jít? ničím podobným jsem se doposud nesetkal a dost mi to zněmožnuje se soustředit...

Během studia a čučení do knihy je dobré se po 10-15 minutách protáhnout, třeba se zvednout od stolu. Nemáš doma (nebo kde to sedíš) průvan?
Pro začátek to nemusí nic znamenat, pomůže "suché teplo" a pohyb. Kdyby to sílilo, neodcházelo, tak určitě navštiv nějakého MUDr.