Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pôžička

Dobrý večer, chcel by som sa spýtať, dajú mi pôžičku keď už mám tretiu výplatnú pásku, ale nemám ešte novú prac. zmluvu? Resp. mám ešte stále tú, kde mám napísané že som v sk. dobe.

Pracovní smlouva se sjednává na dobu (ne)určitou. Může v ní být sjednána i zkušební doba. Kvůli
uplynutí zkušební doby se nová smlouva nesjednává. Potvrzení o trvání zaměstnání (případně zkušební
doby) by zaměstnavatel měl uvést do potvrzení o příjmu (neměl byste předkládat pracovní smlouvu).

Poskytovatelé půjček to mají různé. Ano,za socialismu jsi ve Spořitelně dokladoval příjem. Nyní záleží,kolik si chceš a kde půjčit. Pokud v řádu milionu,nebo statisíců, tak ručíš nemovitostí,při menších částkách chtějí někoho jako ručitele,který by to za tebe zaplatil. Jsou i skupiny,co nechtějí ani ručitele,ale u těch bych si asi nepůjčoval,mají své "vymahačské" způsoby a vracíš jim skoro jednou tolik,ale zase ti peníze dovezou do hodiny ...