Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bolest břicha slepe strevo?

Ahoj. Poslední týden me poboliva bricho. Není to nějaká ostrá bolest. Kruci mi v břiše skoro neustale a trpím menší zacpou.Dodrzuji ted dietu. Byl jsem u doktora a dál mi jen kapky. Asi 3 dny potom co to nepomahalo jsem šel na phootovost kde mi dali injekci a řekli ze to určitě není zánět slepého střeva. Bylo mi dobře asi 10hodin a pak zas me začlo pobolivat v pravé strane pdodbrisku. Dostal jsem pozvanku na gastroskopii ale az na objednání. Setkal se s tím uz někdo ?

Boli ke pravy podbrisek ale je to takova netypická bolest spise tam furt kruci a kdyz boli tak jen tak jemne. Prdim furt a mám menší zacpu. Celkova neklidnost. Bojím se aby se slepé střevo pomalu ale jistě nezacalo projevovat

Dobré dekuju zkusím. Domluvim se ještě o s doktorem ale je v ordinaci az zítra. V noci nemohu az usnout. Možná mi způsobilo zánět to ze jsem snědl velké množství pistacii.
No a dnes ráno me místo zácpy probudil průjem a bolest stále přetrvává

Zánět slepého střeva může být i chronický a nemyslím si, že by šlo jen o jedno procento případů.
Každopádně bude rozumnější to řešit s lékařem, přes internet ještě pořád nikdo diagnostikovat neumí.

Co míníte velkým množstvím pistácií?
Ořechy obsahují dost tuku, pokud by se měly pistácie nějak projevit,
pak se mi zdá pravděpodobnější podráždění žlučníku.

Ale jak už jsem napsala, nikdo nedokáže určit přes internet, oč jde.

Mif : nepoznal a ani paní MUDR ho nepoznala :D

Brácha nám takhle málem na Vánoce 2016 odešel... Ve čtvrtek slavily konec roku, v pátek ho začalo bolet břicho, přidal se průjem a zvracel...vydedukoval, že na párty něco špatnýho sežral, nebo vypil...sobota neděle se kurýroval dietou, čajem...v pondělí ho mamka, zdravotnice bezdebat nahnala k doktorce, paní údržbářka, jinak se to říct nedá mu dala antibiotika, že má zánět močáku !!!
V úterý ho mamka hnala na hirurgii a doktor kouká jak bagr na tvrdou hlínu, že je to průser a valil RZtou na sál, prasklej slepák, totální sepse v dutině břišní !! 10 dní na áru a pak se čekalo, jestli mu vůbec nudou fungovat střeva, nebo bude vývod bokem, nikomu to nepřeju zažít .

Tu svini doktorskou linčovat veřejně na pranýři...

Primář nechápal, že to mohl vydržet a to ho fakt jen pobolívalo břicho ! Takže asi jo, někdy je to jasný, ale nepodceňoval bych žádnou bolest břicha, teď už fakt NE !

Jo jeste ziju. Zašel jsem k doktorovi a den ode dne se prblémy zlepšovaly. Navrhl mi sono a odběry.Myslí si že šlo o nějakou střevní virozu. Nyní mě břicho jen občas zabolí a bolest je spíše přechodná už to neni pravy podbřišek ale očas něco ucítím u solar plexus, nebo na leve části u zeber.