Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prověrka do Amsterdamu

Zdravím, mám takovou otázku.
Vyplňuji Prověrku do amsterdamu, vše mám již vyplněné až na
To co je v červeném poli Initials a Name know by. Co to je? Pokud se v tom někdo vyzná, tak děkuji.
i5zakt

nemyslím, si, že jde o kardinálně důležitý detail, ale Name known by je správně. Bylo by to jako v češtině políčko "Zaměstnaný u firem" (na to by se odpovědělo ano/ne) nebo u "Firmy u kterých zaměstnán"(na to by se odpovědělo seznamem firem)