Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je dobré po prasknutí kondomu ukončit koitus?

Chci se zeptat, jesli když při koitusu dojde k prasknutí kondomu, jestli je rozdíl v tom, že se vezme nový kondom a pokračuje se a nebo se přestane (na den třeba) . Jestli třeba při pokračování by nějak nedošlo k "zamíchání" spermatu , které by jen zůstalo někde na krajíčku pochvy.. Zajímá mě to vzhledem k otěhotnění. A zajímá mě to ve 2 variantách: když došlo k ejakulaci a když nedošlo. Ptám se i s ohledem na možnou preejakulaci.

loading...

Syn indiána se ptá otce: "Otče, proč se můj bratr jmenuje Zelený strom?" "Protože se narodil pod zeleným stromem." "A proč se moje sestra jmenuje Měsíční svit?" "Protože se narodila za měsíčního svitu a už se neptej, Prasklá Gumo."
:-D:-D:-D:beer:

na to je těžké odpovědět. To je prostě náhoda. Bezpečné bude, když den dva pleskačku odložíte. Pokud má žena po ovulaci, tak bych to asi riskl a pokračoval. Není to 100%, ale na druhou stranu se z toho nemít dítě dělá až moc fetiš. To dítě se dycky nějak vypiplá,ne? :)