Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklamace mobilního telefonu

Ahoj... nepišu zde protože bych chtěl poradit ale chci znát vaše názory/zkušenosti... když jsem poprve poslal mobil thl5000 na reklamaci, přišel mi email že reklamace nebyla uznána. pak jsem se z jejich dopisu dozvěděl že prý jsou na mobile v okrajích oděrky (které jsem nikde po dlouhem hledání nenašel... hm..) a že je špinavá nabíječka - což byla pravda no jsem zapomněl očistit... :D před zhruba měsicem šel mobil na reklamaci znovu. nabiječku jsem očistil byla od lepidla z lepiciho papíru... no zase mi to neuznali a dnes mi mobil přijde... chtěl jsem vrátit penize, podle toho co mi napsali z obchodu mall.cz kde jsem mobil kupoval bych měl mit narok na vraceni peněz, ne kvuli teprve druhe reklamaci ale podle počtu závat najednou i počtem závad postupných... tak nevim kde je problem přišel mi ted email že zařízení nebylo vhodně používáno.... netřískám s tím, važím si takových věcí, obal, folie a opatrnost je u mne na místě... tak nevím. cukají se? máte někdo podobné zkušenosti? děkuji :)

přišel mi email že reklamace nebyla uznána....
... no zase mi to neuznali
... podle toho co mi napsali z obchodu mall.cz kde jsem mobil kupoval bych měl mit narok na vraceni peněz, ne kvuli teprve druhe reklamaci ale podle počtu závat najednou i počtem závad postupných.

V tomhle se nikdo nevyzná.
Tak kde jsi to vlastně reklamoval?V obchodě,kde reklamaci neuznali a zároveň napsali,že máš nárok na vrácení peněz?
Nebo v servisu,který to neuznal a vrátil a obchod o tom neví?Jak ale obchod ví o tom počtu závad?
Neuznané reklamace se nepočítají do limitu pro zrušení kupní smlouvy.
A příště jednej přímo s obchodem,kde něco kupuješ a ne se servisem,i když ho doporučují.Servis stejně peníze nevrací a vše se zdrží.Navíc při jednání s obchodem je větší šance,že opravu nebo jen reklamaci nestihnou do 30 dní a pak lze zrušit kupní smlouvu hned.