Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brýle na dálku

Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat jestli by mi tady někdo poradil nějakou optiku kde bych sehnala kvalitní dioptrické brýle. Nosila jsem jeden čas kontaktní čočky, ale už mě nebaví si to do těch očí pořád dávat a myslet na to, a brýle mám staré ještě z mládí. Mám nějakou představu asi spíš cenovou, že bych se chtěla vejít maximálně do 5 tisíc, nejde mi ani o značku ale aby něco vydržely. Budu ráda za každý tip co mi dáte kam bych se měla jít třeba podívat díky moc :)

Já mám zkušenosti, že čím větší a známější optika, tím horší. GrandOptical, Fokus ..atd. - hrůza. Vždy jsem si pěkné brýle vybral v menší optice. Zrovna loni jsem sháněl nové brýle. Z Fokusu jsem odešel po 5 minutách, nakonec jsem opět sehnal v malé optice, kde byla velmi příjemná a ochotná paní, která mi velmi pomohla při výběru brýlí a dobře poradila.

Všechno co se prodává v menších obchodech v centru měst je podle vás špatné ? Klidně si choďte do obrovských nákupních center do předražených GrandOpticalů apod. Vaše volba, stejně jako moje volba je nakoupit v tradiční optice, kde jsem spokojený s přístupem a cenami.

Tak každý na to má asi jiný názor. Já jsem zase byl víc spokojený s větší optikou, kde i ten výběr je o dost větší. Konkretně Grandoptical má dost slušný sortiment a brýle jsem si tam pořídil za necelé 4 tisíce, to jako nějakou předraženost nevidím teda..

Dobrý den Kateřino, za sebe vám doporučuji také grandoptical. Je to jedna z těch větších optik, ale brýle do 5 tisíc tam seženete uplně v pohodě. Mám od nich brýle už 3 roky a jsem spokojená. Teď tam mají i nějakou akci co jsem koukala :)

Děkuju moc za vaše tipy a zkušenosti které máte. Byla jsem se o víkendu podívat ve 3 optikách. A na konec jsem skončila v tom GrandOpticalu na Smíchově. Asi nejlepší výběr z těch třech. Ještě jednou dík :)