Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čo zbierate

zdravim chcem sa opytat co zbierate? ja uvazujem žeby som začal zbierať modely aut alebo este nieco,hladam inspiraciu.... auta asi v mierke 1:32(neviem i to musia byt auta na tom stojane alebo mozu byt "hocijake") ... hladam nieco nie prilis financne narocne, zbierat len tak pre radosť :)

Když zatím nevíš co sbírat,zkus se podívat na nějaké stránky klubů sběratelů u vás nebo navštívit nějakou sběratelskou burzu.Nebo koukni třeba na Aukro,tam se nabízí všelicos.Taky uvažuj,kde pak ty předměty do sbírky budeš shánět,jaká je možnost sehnat nové kusy a na kolik to vyjde.
U nás třeba jeden sbírá letadla nebo nákladní tatrovky a to už je dost náročný koníček.

Projed si nějaký burzy a "blešáky",ono už Tě něco zaujme.Já narazil v jedný vetešárně na malou kovovou ještěrku,tak sem začal koukat po kovovejch soškách nebo spíš odlitcích plazů.Na netu jsem na nic nenarazil,tak jen takhle náhodně.Víte někdo o něčem?

• Koprivy, šípky muzes zbirat.
- Zbratelstvi je od kazdého jiné, jestli ti chybi v hlave to zakladni "proc zacit sbirat", tak to snad nedava ani smysl, nekdo zbira odznaky nekdo modely, kazdy ma proto svuj duvod, tak jak ma rad kazdy jinou barvu..

TiP ~Zkus postovni znamky.
• Nestoji to moc, nezabere to misto, nekteré znamky jsou opravdu hezké, da se to zehnat vsude, kdyz sem byl maly otec kupoval tusim obalky kde bylo nahodnych nebo mix nakych 30 znamek, Cuba, Australie, etc, uz presne nevim ..