Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím o zkontrolování estetična návrhu kalendáře

Zdravím. Bude to asi znít divně, ale dělám kalendář na rok 2043. Budeme tam mít dost důležitou událost, tak to tam plánuju označit a dát to mé dívce jako dárek.
Nejsem ale zrovna znalec umění a výtvarka mi moc nešla. Vidí tam někdo něco, co by mu vysloveně trhalo zrak a drásalo duši?
Díky moc.

Kalendar

Zkus tam raději dát něco optimistického,hlavně slunce,květy,úsměvy na společných fotkách.Musí z toho být znát,že si tak představuješ život s ní i v tom roce 2043,tj.světlé zítřky.Ty tmavé mraky,šedá obloha,stíny a bojovníci ukazují spíš na temnou budoucnost ve vašem vztahu.Bojovníky si nech pro kamarády nebo na plochu počítače.

Určitě bych změnila písmo na nějaké "obyčejné", takové se pravděpodobně
bude používat dost dlouho. Nebo bych naopak použila staré písmo.

Fotky jsou Vaše věc → jestli pro Vás mají nějaký význam, klidně je použijte. Nelíbí se mi
šablona toho kalendáře (i když vím, že se s kalendářem žádná „kouzla“ dělat nedají).