Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím o zkontrolování estetična návrhu kalendáře

Zdravím. Bude to asi znít divně, ale dělám kalendář na rok 2043. Budeme tam mít dost důležitou událost, tak to tam plánuju označit a dát to mé dívce jako dárek.
Nejsem ale zrovna znalec umění a výtvarka mi moc nešla. Vidí tam někdo něco, co by mu vysloveně trhalo zrak a drásalo duši?
Díky moc.

Kalendar

Určitě bych změnila písmo na nějaké "obyčejné", takové se pravděpodobně
bude používat dost dlouho. Nebo bych naopak použila staré písmo.

Fotky jsou Vaše věc → jestli pro Vás mají nějaký význam, klidně je použijte. Nelíbí se mi
šablona toho kalendáře (i když vím, že se s kalendářem žádná „kouzla“ dělat nedají).