Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dovolena levne

Dobry den, je mi 18 vcera sem si povidal se segrou a povidali jsme si o zivote, a rikala ze zivot jen prozivam a nic si neuziju, rikal sem ji ze v zivote sem spokojeny, ale aby se nereklo tak na nejakou dovolenou teda v lete pudu chodim na brigadu a budu mit tak 100 tacu do leta, takze bych potreboval poradit nejakou levnou docolenou do 60 max 70 tis. Letadlem mimo chorvatsko a dalsi prelidnene destinace, díky za tipy.:beer:

Já jsem asi nejkrásnější dovolené prožíval v době, kdy jsem časně ráno vstával, vytáhl z garáže motorku a jel na letiště, tam už se hrabali z postelí ti co tam přespávali, otevřeli jsme hangár, vytáhli éra, traktor, naviják a šlo se lítat.
:-):-):-):beer:

Taky si myslím, že 20 tisíc je až až. V tomhle věku bych asi spíš trávil dovolenou s rodinou, je fakt, že když si vzpomenu na dovolené té doby, nechápu, jak jsme mohli v Itálii tejden vyžít se 120€ (nebo se 240 tisíci lirama), cestu a spartánské ubytování hradilo ROH, které se už jmenovalo nějak jinak, kde jsou ty časy.
Záleží co člověk od dovolené očekává, ta itálie je ještě snesitelná, maji tam moře, celkem pořádek, ne zas tak draho, cesta tam zabere nějakých 24 hodin.

V italii rozhodne neni nejak buhvijak draho. Jiste, jsou mista kde je draho, ale to umi byt draho i tady v CR. Nicmene dovolenou v Italii beru jako alternativu pobytu v CR, cenove to vychazi velmi podobne.
Ale stejne bych chtel byt v situaci, kdy mam na dovolenou 60kKc a rikal si, ze schanim levnou dovolenou... Levna dovolena je u me za cca 1/10 tyhle castky - a ze se to da.

No, v tomhle veku bych rozhodne netravil dovolenou s rodinou. S rodicema uz je to vopruz(bez ohledu na to, jaci ti rodice jsou) a vlastni deti clovek obvykle jeste nema. Tohle je prave ten idealni vek na to vypadnout nekam sam, maximalne s kamosema.
24h do Italie? To snad autobusem a nekam uplne na jih, na severu je clovek autem za nejakejch 8-9h a ani to nemusi honit. Na druhou stranu, co tam v tomhle veku, nedejboze sam?