Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Věrnost - volný vztah - váš názor

Ahoj,

mám přítelkyni 3 roky a je nám teprve 19 (oběma), jsme spolu tedy od 16. Celkem jsme se bavili obecně o vztazích a o tom, jak to bude dál (každý teď budeme v jiném městě), co jsme kdo prožili apod. A dostali jsme se k názoru, že každý máme obecně hrozně málo takových těch zážitků, kdy člověk jde na zábavu, udělá nějaké kraviny, třeba se s někým, lidově řečeno, vykůsne a nic víc. Nikoho jsme před sebou ještě neměli, krom nějakých malých pus apod.

Tak nás napadlo, že bychom náš vztah, abychom si oba něco užili, podali jako "volný", a tím pádem bychom se mohli podvádět s tím, že budeme stále spolu.

Jak nahlížíte na takovou věc? Přijde Vám to normální? Vidíte v tom nějaká větší rizika?

Předem děkuji za odpovědi!

loading...

Protože nemá.

Takový vztah nemůže fungovat ani náhodou. Buď to píšeš, že tě do toho volného vztahu tlačí partnerka, která si teď našla něco lepšího, ale ještě si není úplně jistá, jak jim to bude pasovat. A nebo si jistá je a nechce ti to tak natvrdo předhodit.

Nekončit to může mít z tvé strany jen jediný důvod. Že k sexu momentálně nic jiného nemáš, že nakonec udělat si dobře i s neperspektivní partnerem není zas tak špatné.

-----
Třeba to tak nemáte :-) Ale mně to tak zvenčí připadá

Všem děkuji za odpovědi. Máme nad čím přemýšlet.

Už se tu člověk asi nic nového nedozví a téma tedy mohu považovat za uzavřené, ale stejně, pokud by to nevadilo, bych ho rád nechal otevřené. Třeba sem ještě někdo něco vloží a bude mít zajímavý názor. Co pár dnů si to vždycky přečtu, dokud to nezmizí z 1. stránky.

Takže děkuji a zatím.