Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Panna v 18

Měla bych dotaz spíš na mladší kluky. Jak vnímáte, když je dívka v dnešní době ještě v 18 a třeba i ve více letech stále panna? Jak byste reagovali, když byste se toto o svoji přítelkyni dozvěděli? Příjde vám hned divná, nebo byste si toho spíš vážili a dokázali si toho cenit?

loading...

Pokud je to pěkná holka, tak je to znamení, že to není rajda a nedá každýmu, kdo si řekne. Chlap naopak ocení, že bude první. 18 let není nijak pozdní věk na ztrátu panenství, není žádný hrdinství, aby holka souložila co nejdřív. Naopak už je trochu divný, když je holka panna ještě v pětadvaceti. Tam už je něco špatně - buď je opravdu ošklivá, ale spíš bude problém v povaze - příliš stydlivá, nulový sebevědomí, nebo protivná kráva.

I když uznávám, že moje přezdívka tady působí k tomuto dotazu poněkud nepatřičně :-) (no ale někdy nomen omen)

Je mi 22, měl jsem vztah s 19 letou holkou, která byla panna. Zamiloval jsem se do ní ještě víc. není na tom nic zvláštního, naopak, každý chlap to ocení. Samozřejmě záleží na vzhledu, pokud jsi krásná a máš krásnou postavu, je jasné že jsi panna protože nejsi hloupá a jen tak na to s někým neskočíš. Pokud jsi ale obézní a škaredá tak by to bylo divné kdyby jsi panna nebyla.

Jenže v případě macatějších bab nabídka jasně převyšuje poptávku...
Napsal, že když je holka tlustá/ošklivá, tak je pro ni jednodušší zůstat pannou. Ne samozřejmě proto, že by neměla žádné nabídky/příležitosti (to má asi každá holka), ale proto, že jen mizivé/žádné procento z nich je v takovém případě od mužů, které by alespoň trochu chtěla. Pravděpodobnost, že by ji oslovil takový muž, kvůli kterému by všechny její předsevzetí a zábrany vyletěly komínem, je v podstatě nulová.

PS: Moc jsem nepochopil, proč vám jeho příspěvek přijde nějak útočný, když jen konstatoval realitu....