Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Panna v 18

Měla bych dotaz spíš na mladší kluky. Jak vnímáte, když je dívka v dnešní době ještě v 18 a třeba i ve více letech stále panna? Jak byste reagovali, když byste se toto o svoji přítelkyni dozvěděli? Příjde vám hned divná, nebo byste si toho spíš vážili a dokázali si toho cenit?

Je mi 22, měl jsem vztah s 19 letou holkou, která byla panna. Zamiloval jsem se do ní ještě víc. není na tom nic zvláštního, naopak, každý chlap to ocení. Samozřejmě záleží na vzhledu, pokud jsi krásná a máš krásnou postavu, je jasné že jsi panna protože nejsi hloupá a jen tak na to s někým neskočíš. Pokud jsi ale obézní a škaredá tak by to bylo divné kdyby jsi panna nebyla.

Jenže v případě macatějších bab nabídka jasně převyšuje poptávku...
Napsal, že když je holka tlustá/ošklivá, tak je pro ni jednodušší zůstat pannou. Ne samozřejmě proto, že by neměla žádné nabídky/příležitosti (to má asi každá holka), ale proto, že jen mizivé/žádné procento z nich je v takovém případě od mužů, které by alespoň trochu chtěla. Pravděpodobnost, že by ji oslovil takový muž, kvůli kterému by všechny její předsevzetí a zábrany vyletěly komínem, je v podstatě nulová.

PS: Moc jsem nepochopil, proč vám jeho příspěvek přijde nějak útočný, když jen konstatoval realitu....