Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Má to ještě cenu?

Dobrý den, už asi měsíc brouzdám internetem, abych našel správnou odpověď na řešení mého problému. Před měsícem se se mnou po 4 letém vztahu přítelkyně “definitivně” rozešla. Abych to vzal všechno od začátku. Seznámili jsme se spolu v jejích 16 a mých 19 letech. Já v té době vztah nevyhledával. Sbalila mě ona. Oba jsme v té době bydleli každý u svých rodičů. Po pár měsících mi začal psát nějaký cizi kluk, že mi rozbije hubu a že mám nechat svoji přítelkyni být. Od přítelkyně jsem se dozvěděl, že byla s kamarády někde v baru, a tam se s ním “opilá” vykousla. Řekla mi, že to byla chyba a že miluje mě atd. Zanedlouho jsem zjistil, že si psala zase s dalším klubem z její školy, jak se těší na další den, až si daji zase pusu atd. To už jsem na to neměl nervy a vztah jsem utnul. Byly jsme s pólu teprve chvíli, tak jsem si řekl, že to s ní nemá cenu. Už druhý den za mnou přišla s pláčem, že chce být jen se mnou. A já ji vzal zase zpátky. Poté jsem si našel podnájem a osamostatnil se. V týdnu byla prřítelkyně u rodičů a o víkendech u mě. Od tě doby dodělala učňák a potom šla na maturitní obor. Tam měla spoustu kamarádů atd, ale žádné problémy jsme spolu neměli. Po těch 2 letech vztahu jsem si řekl, že bych s ní chtěl bydlet ve vlastním. Hledali jsme spolu byt, který bych koupil. Byt jsme našli, a to zrovna ve stejné vesnici, kde jsme oba bydleli. Byli jsme se na něj spolu podívat a zamilovali jsme se do něj, teda já určitě :-D. Tak jsem byt koupil. Skoro rok jsem bydlel u rodičů od přítelkyně a svépomocí byt zrekonstruoval. Poté jsme se do něj přestěhovali. Sehnal jsem přítelkyni práci, kde byla asi půl roku, ale práce byla dost náročná, a tak si našla práci jinou. A od té doby to šlo všechno do háje. Poznala nové lidi, chlapi v nové práci se ji družili a ji vztouplo sebevědomí. Každou chvíli mi doma povídala, jak ji někdo v práci zve ne večeře atd. Já si z toho nic nedělal. Vždy jsem si to vyslechl, a jen na to kývnul. Po 3 měsících (2 dny před Vánocemi) měla být v práci, a já zahlédnul její auto u jednoho z těch jejích kolegů před barákem. Hned jsem ji volal (asi 6x) a ona mi nebrala telefon. Pak mi jen za nějakou chvíli napsala, že nemůže, že děla v práci kartotéku. To mě dost položilo. Z práce jsem jel hned domů, sbalil jsem její věci a odvezl je k jejím rodičům. Ona brečela, ale mě to bylo jedno. Hrozně se mi tím lhaním zhnusila. Druhý den přišla s brekem ( dá se říct, že měla docela záchvat) s tím, že jsem nejlepší chlap atd. No a já, ji vzal zase zpět. Do ledna bylo všechno v pohodě. Pak jednoho dne přišla z práce, otevřela skříň, a začala si sama balit. Tak jsem se ji zeptal, co se děje, a ona, že už mě nemiluje, že chce být sama, že si chce najít podnájem. Bylo mi řečeno, že s ni nikam nechci chodit na zábavy a že jen makám na zahradě, a ona se nudí. Že jsme každý jinej atd. Tak jsem ji pomohl odvézt věci. Po týdnu mi přišla domů s brekem, že odešla kvůli tomu kolegovi, ale že je hnusnej, že neví, co na něm viděla, a že je o 13 let starší. A co myslíte, já ji vzal hned zpět. Byli jsme spolu 3 měsíce. Jednou příjedu z práce a vyklizený byt. Na stole klíče od bytu a dopis. Už takhle dál nemůžu. Teď je to měsíc. Včera mi začala posílat nějaké naše staré fotky. A jestli by ke mě nemohla přijet. Já ji na to (blbec) zase kývnul. Byla u mě. Řekla mi, že teď 14 dni chodila s bývalým spolužákem. Že spolu byli u jeho prarodičů na víkend. On ji psal, že ji miluje. Ona mu samozřejmě o tom víkendu roztáhla nohy, a teď je to prý pár dní, a on se furt na něco vymlouvá. Že nemá čas. A už ji prý ani neodepisuje. Tak jsem se bývalé přítelkyně zeptal, že kdyby se na ni nevykašlal, tak ona by se mi ani neozvala. A ona na to kývla. Řekla, že zjistila, že ostatní chlapi chtějí jen jedno, a že já jsem ji měl doopravdy rád. Chce se ke mě vrátit, ale já už fakt nevim, co mám dělat. Byl jsem s ni dlouhou dobu, plánoval jsem s ní budoucnost. A ona mě tak trápí. Já se cítím už měsíc jako chodící mrtvola a ona si mezi tím užívá s někým jiným jakoby nic. Moc bych ji chtěl zpátky, ale nevim, jestli mi to zase neudělá, a nevim, jak bych se s tím vším měl srovnat. Vím, že nejsem dokonalý. Nikdy jsem ji neuhodil, byl jsem na ni poslední dobou hnusný, ale jen pro to, že mi pořád lhala. Omlouvám se za tak dlouhý text, ale musel jsem se vypovídat. Jaký na tohle všechno máte názor? Má to ještě cenu? Děkuji za vaši pomoc.

Řešení:

Udělala si z tebe základnu pro výlety za jinýma. Kolikrát jsi ji vzal zpět, tolikrát ti odešla za jiným. Myslíš si, že ji to přejde? Nedej Bože, až budete mít spolu děcka, ani to jí nezabrání se kurvit s jinýma.
Je mladá, nevyskákaná, byla s tebou od 16 let, takže chce logicky poznat jiný. Moje životní zkušenosti mi říkají, že ženská do nějakých 22 - 23 let ještě pořádně sama neví, co chce.
Buď chlap a pošli ji pryč, protože to má v sobě a nezmění se. To si piš. Když ji zase vezmeš zpět, bude to jen čekačka na to, až na ni kývne další šamstr.
Najdi si jinou, jsou jich na světě mraky. A najdi si ji rychle, protože v náručí jiné se nejlíp zapomíná na předcházející.

Jak píšou ostatní,trochu hrdosti a nenaletět na slzičky.Návraty většinou nefungujou.Hlavně si nenech vsugerovat,že je to tvoje vina.

Udělala si z tebe základnu pro výlety za jinýma. Kolikrát jsi ji vzal zpět, tolikrát ti odešla za jiným. Myslíš si, že ji to přejde? Nedej Bože, až budete mít spolu děcka, ani to jí nezabrání se kurvit s jinýma.
Je mladá, nevyskákaná, byla s tebou od 16 let, takže chce logicky poznat jiný. Moje životní zkušenosti mi říkají, že ženská do nějakých 22 - 23 let ještě pořádně sama neví, co chce.
Buď chlap a pošli ji pryč, protože to má v sobě a nezmění se. To si piš. Když ji zase vezmeš zpět, bude to jen čekačka na to, až na ni kývne další šamstr.
Najdi si jinou, jsou jich na světě mraky. A najdi si ji rychle, protože v náručí jiné se nejlíp zapomíná na předcházející.

Moc děkuju za přečtení a odpověď. Poád si v hlavě říkám, že už to nemá cenu. Jen ta samota je nejhorší. Já se tady měsíc trápím a ona si zatím někde trajdá za jiným. Bývala to hodná holka, ale změnila se. Když na mě mluví, ani ji nepoznávám. Je mi z ní i zle. Dnes ke mě má přijít. Slušně jí řeknu, že už to nemá cenu. Musíme si jít oba vlastní cestou. Jen mě to všechno moc mrzí. Moc jsem ji miloval. Snad brzy potkám jinou.

Nevím proč, připomněl jsem si galána z vtipu(?):
Měli rande v šest, v sedm si řekl, že počká do osmi a když ona do devíti nepřijde tak on v deset půjde domů.

Představ si, že byste měli potomka (bez testu DNA bys asi neměl jistotu, že je tvůj). Trofnul by sis s ní o něj pečovat?

Ale dělej jak myslíš. Je to tvůj život a každý svého štěstí strojvedoucím.

BTW: Co její rodiče? Co tví asi není porřeba se ptát.

Tak samozřejmě po narození dítěte bych si tajné test otcovství udělal. Nedokázal bych žít se strachem, zda je dítě moje, či není.

Moji rodiče o všem ví. Nemůžou ji vystát. Její rodiče ví všechno taky. Její máma mi řekla, že je moc mladá a nevybouřená. Že neví, co od života chce.

Nejvíc mě asi mrzí ztráta “tchýně a tchána”. Byli moc fajn. I po 4 letech na mě byli oba strašně moc milí. Pamatuju si, že bývalá přítelkyně měla přede mnou samé huliče a násosky, její táta je ráznějšího typu a když ji někdy někde viděl s těmahle klukama. Tak vyváděl. Když mě bývalá přítelkyně představila svým rodičům. Hned ji dovolili být se mnou venku do kdy chtěla. Cokoliv ji se mnou dovolili. Předtím ji všechno zakazovali. Není to asi důležité, ale jsou to Romové, ale nejsou to takový ti jako všude vidíme. Oba rodiče pracují, doma mají naklizeno. Když jsem byl u nich poprvé na návštěvě, nestačil jsem se divit. Dá se říct, že jsem se styděl za domácnost, co jsme měli doma my. Díky nim jsem si uvědomil, že nemůžu házet všechny lidi do jednoho pytle. Jak jsem již psal, možná mě víc mrzí, že jsem přišel o perfektní tchýni a tchána. Vůbec nechápu, po kom bývalá přítelkyně je. A proč ji tak ruplo v kouli.

Tak před chvílí tady byla. Promluvili jsme si a je mi fajn. Vím, že ji miluju, ale za to, co provedla už to nemá cenu. Vím, že je to bez ní těžké, ale pořad lepší, než čekat, kdy se zase zblázní do někoho jiného. Pořád lepší ji potkávat s jiným a vědět, že už nejsme spolu a že je to její věc, než spolu chodit a zjišťovat, že mě podvádí. Teď tady brečela, takže to pro ni není taky lehké. Prý ji štve, že ji její máma docela odsoudila a je na ni hnusná (už někdy od prosince). Ale pořád je to její máma, takže ji to snad časem přejde. Myslim, že jsem připraveny tuto životní etapu uzavřít a jít dál. Všem vám moc děkuji za pomoc.