Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké první auto do 50 tisíc? :))

Hezký den přeji.. Jelikož si dělám řidičák, rád bych se už teď podíval po nějakém ojetém prvním autě..
Bohužel názory každého jednotlivce jsou zcela odlišné a jeden doporučí to a druhý zase tamto.. Každý má nějaké své zajeté značky a modely.. Ke koupi si s sebou samozřejmě vezmu syna mé kolegyně, který je automechanik, aby se podíval na stav..

Po všech názorech a vlastním stylu mám pár vytipovaných aut:
1.) Mazda 6
2.) Nissan Almera
3.) Škoda Octavia (1)
4.) Honda Accord
5.) Hyundai Accent
6.) BMW řady 3
7.) Audi A3
Všechny tyto auta rok výroby 1998 - 2007 s cenovkou okolo 50.000,- hotově.

Samozřejmě to je první auto, jsem mladej a trochu mi záleží i aby nevypadalo jako Fiat Multipla :D Konstrukcí Sedan/Hatchback.
Benzín, s klimatizací (jedno jestli manual nebo auto), na typické městské ježdění + občas někam po republice na výlet.

Zajímalo by mě jestli někdo máte zkušenosti s takovou ojetinou, co byste doporučili, čemu se vyhnout a proč.. atp.

Má bonusová otázka: Jsou AAA opravdu ojebávači? Mám se tomuto bazaru vyhnout obloukem nebo stačí s sebou mít znalce a nechat auto zkontrolovat?

Díky za diskuzi a rady ;)

Rada nad zlato...kupuj auto od cloveka co poznas, co ta neodrbe a mal ho aspon 2 roky.
Znizujes tym sance na nepredvidane poruchy.
Kedysi som tak kupil Lagunu od kamosa za 180k korun, aj ked na nete sa dali zohnat za 150k.
A spravil na nej 100k bez vaznejsich poruch.