Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Běháte se sluchátkama?

Ahoj, prosím o radu. Je tu více sportovně založených témat tak to zkusím. Zajímalo by mě jaké jsou typově nejpřijatelnější a jestli je třeba kupovat ty spešl „sportovní“. Díky moc Ája

Nie je nutne kupovat spesl, ale mne sa osvedcili take, ktore si vies strcit za usi a drzia ti tam.
Stuple sice zo zaciatku drzia, ale lubia vypadavat, ja som si kupil take spojene za usami ramom a tie vypadnut nemozu. Stali tusim 10 eur, kvalitu zvuku pri behu neriesim.

Už jsem to sem někam asi psal. Onehdy jsem jel autem tudy
https://goo.gl/maps/X61GMqXwYwH2
mám tam kousek dál zahrádku, v kopci jsem dojel běžící slečnu, na uších měla sluchátka, vybírala si nejschůdnější místa na té cestě, předjet se nedalo, troubit jsem na ni nechtěl, až tak moc jsem nespěchal, tak jsem jel kus za ní a byl jsem zvědavý, kdy si mne všimne. Běžela kus, než se zastavila aby si odpočinula, teprve pak se otočila a zaregistrovala mne.
Když chodíte běhat někam, kde není moc lidí a máte na uších sluchátka, může se stát, že neuslyšíte někoho, kdo vám bude chtít ublížit.

Díky moc všem zúčastněným :) Chodím běhat většinou do lesa a zjistila jsem, že s muzikou se běhá lépe, prý i motivuje. Pecky taky nemusím ani v normálu. Jen co jsem tak koukala tak ty spešl sportovní jsou celkem drahé a nevím co je na nich tak extra. Takže nejsou nutné??

Mě nejvíc vyhovuje ten styl držení v uchu, co je na Samsung level U. Takovej půlměsíček, co se zapře nahoře v uchu. Mám i nějaký levný sport sluchátka s tím stejným, ale je to moc tvrdý a pohodlný to není. Musíš zkusit, co ti bude sedět v uchu.
Jinak já u běhání a na kole poslouchám audioknížky :-) hudbu jsem nějak s věkem (a to mi je teprve pětadvacet) přestal poslouchat.