Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hledam SCI-FI literaturu "cestovani casem"

Nazdar !

- Chtel bych pozadat mozné ctenare hlavne sci-fi / fantasy romanu, zda-li by jste doporucily nejaké knihy s nametem "cestovani v case".
- Nejlépe kdy slo o osobu(y) z naseho obdobi (21stoleti) které se ocitnou v minulosti. Nejlépe kdyby se ocitly treba behem prvni, nebo druhé svetové valky (nevadil by popripade stredovek | doby kralu), nebo naopak nemecka armada v nasi dobe.
* Jednou jsem narazil na knihu, kde bojovy stihaci letoun vletel do jakési boure a obevil se v prvni svetové valce po boku dvojplosnaku, ale uz si nemuzu vzpomenout na nazev ..
Dekuji za pripadné navrhy

Něco takového co bylo v knize jsem viděl ve filmu Temná zář nad Pacifikem. Vynález profesora Van Troffa doporučuji. Nedávno jsem dočetl sérii knih o Temné věži od Stephena Kinga - https://www.cbdb.cz/kniha-853-temna-vez-the-dark-tower . Hodně fantazy, prolínání časů, několik časových linií, krach budoucnosti. Trochu těžký začátek, místy nezáživný děj, celkově dost překvapivé zvraty, závěr který nevymyslíš.