Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Trik s letenkou

Je už trochu známá věc, že se dají koupit letenky ještě levněji. Místo klasické jednosměrové z bodu A do B si koupím z bodu A do C, kde B je mezipřistání (na let z B do C nenastoupím), která je levnější. Samozřejmě člověk musí cestovat jen s příručním zavazadlem.

Je za to nějaký postih či pokuta? Pokud ano, co nebo kolik hrozí? Prý když se to děje často a mají údaje toho pasažéra, tak teprve pak by měl být za to nějaký postih. Tomu, kdo nelétá často (třeba 1x za 3 roky nebo déle), by nic hrozit nemělo, ne?

Samozřejmě člověk musí cestovat jen s příručním zavazadlem.

Asi myslis Easyjet ? (ti jsou snad nejlevneji, kdyz nemas zavazadla)

Proc by to melo byt restné? To misto mas zaplacené, jestli tam sedis ty, nebo nic uz je snad jedno. Kdyby meli linky cekat nebo resit kazdého opozdence ..
"Jestli te z toho letiste pasova a vizova kontrola pusti" (dle zeme) , by v tom IMHO nemel byt problém (jen muj nazor, nevim)