Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Délka penisu

Zdravím,
mám menší problém s mým penisem. Je mi 18 let a můj penis měří pouhých 11-13 cm. Existuje vůbec nějáká šance, že se sám ještě zvětší? :-D Nebo nějáký rady jak se dá penis zvětšit? Děkuji předem

loading...

No moje bývalá přítelkyně si nikdy nestěžovala a orgasmu též dosáhla, ale po rozchodu začala tvrdit, že ho mam malýho a dá se říct, že mám nyní strach navázat jakýkoliv sexuální vztah s jakoukoliv holkou, protože se bojím jaká by byla její reakce.

Ahoj,
pokud máš takovíto problém je vidět že je ti 18let jsi český pod průměr ale je potřeba si uvědomit že český průměr je 15-16cm ale pozor je to skoro nej v Evropě to co vidíš v pornu nebo na netu je nadprůměr, chci jen říci že se nemáš proč stresovat penis si ničím nezvětšíš žádné prášky ani masti dá se chirurgicky ale je to jen o cca 2-4cm a kvůli tomu si lehat pod kudlu nevím nevím. Každopádně žádná baba ti nebude měřit péro ale koukat jestli to uděláš jí a jak říká můj děda "ruce a pusa to sou nástroje i když dítě s tím neuděláš :-D".

Prostě se vzchop a nedělej voloviny a hurá na ty baby.