Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gesta rukama

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na jednu konkrétní situaci u gest. Jde o to když se člověk drží své druhé ruky u zápěstí. Chtěla bych vědět co to znamená. Na internetu jsem to zkoušela najít, bohužel ale neúspěšně.

Někdo to dělá na tebe? Při jaké příležitosti?
Chápal bych, kdyby mi někdo ukazoval zdvižený palec, prostředník, případně ukazováček a malíček. Případně někdo mi podává ruku skautským pozdravem i když já u skautů nejsem.
Tak třeba ten dotyčný je v nějaké organizaci kde se takhle zdraví a myslí si, že ty taky.

Neviem co to znamena u cloveka, ale ja ked si chytim druhu ruku za zapastie tak to znamena, ze si drzim druhu ruku za zapastie. Nic viac, nic menej. Mimochodom tento postoj zaujimam prirodzene v roznych situaciach.
To su uz fakt dnes ludia tak zblbnuti, ze za vsetkym musia nieco hladat?