Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rameno a "loupani" v nem

Dobry den je mi 20let a posiluju a sportuju ale obcas mam problem ze mi vice nez v levem takze mi v pravem casto pri pohybu jako by krupe a loupe (mala bolest trochu tlak neomezuje to ale je to neprijemne) ma nekdo nejakou radu nebo napad nez zajdu za ortopedem? dekuji

Zajdi za ortopedem, ten to prohlédne sonem a zjistí o co jde. Já mám podobné problémy, ale víc to bolí. A je to, podle mého ortopeda, t.zv. "syndrom manžety". Píchne obstřik depo medrolu a mezokainu, doporučí "klid". A tak cca měsíc to vydrží a pak opakování. Chce to řešit operací, ale já ne.:-D Ale je mezi námi (Tebou a mnou) podstatný věkový rozdíl, takže to může být i jinak. Ale nepodceňuj to a řeš to. A možná trochu polevit" v "silovém" posilování.;-)