Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inteligence diktátorů

Musí být nadprůměrné inteligentní, protože třeba Kim Čong-un mi tak vůbec nepřijde, a taky by mě zajímalo co všechno má za starosti když má čas na vyjíždky luxusní lodí.:-)

V tomto pripade je to nad samotnou chytrosti spis socialni manipulace (na hranici fasismu, radikalniho socialismu rek bych az perverzity) jak chytrost. Navic byl zvolen jako rodiny nastupce, nic spolecného s inteligenci na kterou ma sve lidi..